Kuaförüm Sensin sunucusu kimdir, Özge Borak kaç yaşındadır?

Kuaförüm Sensin sunucusunun kim olduğunu, Özge Borak'ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol

Kuaförüm Sunucusu kimdir, Özge Borak kaç yaşındadır aslen nerelidir, asıl mesleği nedir? İşte Özge Borak ile ilgili merak edilenler:

Kuaförüm Sensin sunucusu Özge Borak'tır.

Özge Borak istanbul doğumludur.

37 yaşındadır.

İşte Özge Borak'ın kısa biyografisi:

Özge Borak 14 Şubat 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. 

Asıl mesleği oyunculuktur.

8 yaşındayken açılan bir sınavla Şehir Tiyatroları çocuk bölümünü kazanarak sanat hayatına adım atan Borak, İstanbul Devlet Opera ve Balesi (İDOB) sanatçısı, başkoreografı Selçuk Borak'ın kızıdır. Sanatçı bir aileden gelen ve İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan sanatçının annesi, balerin Buket Borak olup, Kardeşi Selim Borak İDOB'un baş dansçılarından, eski kocası Bülent Şakrak, İDOB baletidir. 2010 yılında Bülent Şakrak ile boşanmışlardır. Daha sonra Ata Demirer ile 11 Kasım 2011 tarihinde nişanlanıp 22 Nisan 2012 tarihinde evlenmişlerdir. Çift evliliklerini 14 Kasım 2014 tarihinde sonlandırmıştır.

Özge Borak, ilk olarak 2003 yılında kamera karşısına geçerek bir dizide rol almış, film dünyasına da katılmıştır. 15 Ekim 2012 tarihinde, Leyla ile Mecnun adlı dizinin 68. bölümünde "Pakize" rolünde konuk oyuncu olarak oynamıştır. Ayrıca Özge Borak 2009 yılında bir Kürt filmi Roja Reş'te (Karanlık Gün)'de "Rozêrîn" karakterini canlandırmıştır.

Yorumlar