Kılıçdaroğlu, Akşener ile görüştürülmedi

Ani rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Akşener'i hastanede ziyaret etmek isteyen Kılıçdaroğlu, doktorların görüş izni vermemesi üzerine Akşener ile görüşemeden hastaneden ayrıldı.

Google Haberlere Abone ol
Kılıçdaroğlu, Akşener ile görüştürülmedi

Ani kalp rahatsızlığı nedeniyle dün hastaneye kaldırılan Meral Akşener'i ziyaret etmek isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akşener ile görüşemeden hastaneden ayrılmak zorunda kaldı. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "kalp çarpıntısı ritim bozukluğu" rahatsızlığı nedeniyle Ankara'da hastaneye kaldırıldı. Güven Hastanesi'nde tedavi altına alınan Meral Akşener'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Haberi alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akşener'in tedavi gördüğü hastaneye geldi. Akşener'e geçmiş olsun dileklerini ileten Kılıçdaroğlu son durumu hakkında bilgi aldı.

Hastane çıkışı gazetecilere açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, "Sayın genel başkana geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım kısa süre içerisinde sağlığına kavuşur ve taburcu olur. Hekim arkadaşlarım da durumunun iyi olduğunu söylediler. Malumunuz yoğun bir siyasi gündemimiz var. Doktorlar görüşmemize izin vermiyorlar. Doğru da olmaz bu aşamada." dedi.

TURHAN ÇÖMEZ'DEN AÇIKLAMA

Akşener'in son durumu hakkında bilgi veren İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez, "Genel Merkez'deki bir toplantı esnasında kendisi bir çarpıntı hissetti. Hepiniz biliyorsunuz yoğun bir çalışma temposu içerisinde. Bu çarpıntı üzerine biz hastaneye gelmeyi uygun gördük. Acil serviste tetkikleri yapıldı. Bütün tetkikleri tamamlandı. Bu gece gözlem amacıyla hastanede kalacak. Yarın taburcu edilmesi planlanıyor. Endişe edecek bir durum yok." ifadelerini kullandı.

Yorumlar