Kayıp Rus turisti arama çalışmalarından sonuç alınamadı

Manavgat Oymapınar Baraj Gölü’nde kaybolan Rus uyruklu turisti arama çalışmalarına havanın kararması sebebiyle yarın sabaha kadar ara verildi.Manavgat Oymapınar Baraj Gölü’nde eşi ve 2 çocuğuyla tura katılan ve yüzme molasında girdiği...

Google Haberlere Abone ol

Manavgat Oymapınar Baraj Gölü’nde kaybolan Rus uyruklu turisti arama çalışmalarına havanın kararması sebebiyle yarın sabaha kadar ara verildi.

Manavgat Oymapınar Baraj Gölü’nde eşi ve 2 çocuğuyla tura katılan ve yüzme molasında girdiği gölde kaybolan Rus uyruklu Nikolai Belov’un (39) bulunması için jandarma ve 112 ekiplerinin yaptığı çalışmalardan sonuç alınamazken, Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Polisi dalgıçları gölde çalışma başlattı. Nikolai Belov’un kaybolduğu Oymapınar Baraj Gölünde eşi ve olayı gören diğer tanıkların gösterdiği yerde Deniz Polisi dalgıçları tarafından yapılan aramadan sonuç alınamadı. Bölgede görüşün yok denilebilecek kadar az olduğunu belirleyen dalgıçlar havanın kararmasının ardından arama çalışmalarını sonlandırdı. Rus turistin eşi ve iki çocuğu arama çalışmalarının tamamlanmasının ardından Side’de kaldıkları otele geri döndü.

Arama çalışmalarının yarın sabah AKUT, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Polisi ekiplerinin katılımıyla yeniden yapılacağı bildirildi.

Yorumlar