Devlet Bahçeli'den HÜDA PAR ile ilgili ilk açıklama

Cumhur İttifakı'nın bozulmasını isteyen muhaliflerin günlerdir HÜDA PAR konusunda dolduruşa getirmeye çalıştığı Bahçeli'den ilk açıklama geldi.

Google Haberlere Abone ol
Bahçeli'den HÜDA PAR'a dair ilk yorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yedili koalisyon ve ortak adayları Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle tepki gösterdi.

Bahçeli "Kılıçdaroğlu ülkemize düşmanlık besleyen, dönem dönem silah ve yumruk gösteren zalimlerin paravan cumhurbaşkanı adayıdır." ifadelerini kullandı.

HÜDA Par hakkındaki iddialara da değinen Bahçeli "Hür Dava Partisi’nin hiçbir terör örgütüyle bağ ve bağlantısı olmadığı açıklanmış ve muhataplarınca da ifade edilmiştir." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yedili koalisyon ve ortak adayları Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle tepki gösterdi.

"Kılıçdaroğlu ülkemize düşmanlık besleyen, dönem dönem silah ve yumruk gösteren zalimlerin paravan cumhurbaşkanı adayıdır." dedi.

Bahçeli HÜDA PAR ile ilgili olarak ise şöyle konuştu:

"Hür Dava Partisi’nin hiçbir terör örgütüyle bağ ve bağlantısı olmadığı açıklanmış ve muhataplarınca da ifade edilmiştir. Sık sık gündeme taşınan Hizbullah terör örgütünün ise nasıl ve ne zaman çökertildiği malumdur. Bu hususta da ara sıra vermiş olduğu beyanlarla 'emperyalist güçlere karşı oyunu bozacak Türk milletidir' görüşünü paylaşan eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan’ın kamuoyuna açıklama yapması boynunun borcudur. HDP’nin bir kez de olsa PKK’yı kınadığına, aralarında hiçbir bağın olmadığını itiraf ettiğine hiç kimse, hiçbir millet evladı tanık olmamıştır. Ancak Hür Dava Partisi terörü tümden reddetmiş, hiçbir yasa dışı örgütle bağının olmadığını eğip bükmeden milletimizle paylaşmıştır."

Yorumlar