Deniz Ataç kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

TEMA Vakfı Başkanı Deniz Ataç kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, mesleği nedir? İşte Deniz Ataç biyografisi veya özgeçmişi:

Google Haberlere Abone ol

Deniz Ataç kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? TEMA Vakfı Başkanı Deniz Ataç nerelidir, kaç yaşındadır?

Deniz Ataç 1958'de Eskişehir'de doğdu. Aslen Eskişehirli olan Ataç, ilk, orta ve lise eğitimini doğduğu şehirde tamamladı.

TEMA Vakfı Başkanı Ataç, 1980 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nde tezsiz yüksek lisans ve doktora çalışmaları yaptı.

Deniz Ataç kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?
Deniz Ataç

Citibank N.A., Banque Indosuez, Credit Lyonnais ve Saudi American Bankası’nda Hazine ve Pazarlama Müdürlüğü yaptı.

Finans sektöründeki son görevi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Başkan Yardımcılığı’dır.

Deniz Ataç kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?
Deniz Ataç

 

Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Fora Zeytin’in üretim ve pazarlama şirketleri olan Ant Gıda A.Ş. ve Zepa Pazarlama A.Ş. nin dokuz yıl Genel Müdürlüğü ile aynı dönemde 4 yıl süreyle Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptı.

Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçı Birliği’nin ilk kadın yönetim kurulu başkanıdır.

Deniz Ataç kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?
Deniz Ataç

 

Ayrıca, 2002 yılında Dünya Gazetesi tarafından en başarılı profesyonel kadın yönetici seldi.


 

Yorumlar

A. Yüksel Mungan Yorumlarınız ve bilgilendirmeleriniz adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Mutluluğunuzun ve başarılarınızın sonsuz olmasını diliyorum. Sonsuz saygılarımla. A. Yüksel Mungan
A. Yüksel Mungan Trt deki yorumlarınız ve bilgilendirmeniz için kendi adıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Başarılarınızın ve mutluluğunuzun ebedi olmasını diliyorum. Sonsuz saygılarımı sunuyorum.