Ceylan Yıldırım kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

İstanbul'da eski kocası tarafından işkence edilen Ceylan Yıldırım, kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Google Haberlere Abone ol

Ceylan Yıldırım kimdir, nerelidir, kaç yaşında, eşi tarafından neden kaçırıldı? İşte Ceylan Yıldırım ile ilgili detaylar:

Ceylan Yıldırım 1996 yılında dünyaya gelmiş, 2012 yılında18 yaşındayken genç yaşta evlenmiş iki çocuk annesi bir mağdurdur.

İstanbul'da yaşayan Ceylan Yıldırım sorunlar yaşadığı eşiyle boşanma aşamasına gelmiş durumda. 

Çocukları eşi tarafından alıkonulan Ceylan Yıldırım, çocuklarının kendisine verilmesini istiyordu. 

Geçtiğimiz günlerde Beykoz'da boşanmak üzere olduğu eşi ve eşinin akrabaları tarafından kaçırılarak ormanlık alana götürüldü.

Ormanlık alanda kendisine işkence eden Ceylan Yıldırım, şikayetçi olmaması için de tehdit edildi.

Öte yandan, Ceylan Yıldırım'ın kaçırılma anına ait görüntüler de ortaya çıktı.

EŞİ VE EŞİNİN AĞABEYİ TUTUKLANDI

Ceylan Yıldırım evde ağır yaralı olarak bulundu. Eşi Ersin Yıldırım ve amcası Sait Yıldırım gözaltına alındı. Olayın diğer şüphelileri olduğu belirtilen 22 yaşındaki Ali Y., Dilek Y.  ve Burhan Y.’de Pendik’te gözaltına alındı. ‘Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma ve kasten öldürmeye teşebbüs’ten sorgulanan Ersin Yıldırım ve Burhan Y. tutuklandı; Sait Yıldırım, Ali Y. ve Dilek Y. ise adli kontrolle serbest bırakıldı.

Ceylan Yıldırım, polise verdiği ifadede, “Bir yıl önce aramızda şiddetli geçimsizlik başladı. 6 ay önce evden ayrılarak babamın yanına gittim. Ailemle de bazı sıkıntılar yaşayınca sığınma evine geçtim. Olay günü annemin yüzüne biber gazı sıktılar. Eşim ve ağabeyi beni bir sandalyeye oturtarak işkence etti. Yediğim dayaktan bayıldım daha sonra ayıldığımda eşime beni hastaneye götürmesi için yalvardım” dedi.

Yorumlar