4 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu, kim kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışması yeni bir haftaya daha başladı. İzleyici 4 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı Betül Polat oldu. Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puan durumu ne oldu, çeyrek altını kim kazandı? İşte detaylar

Google Haberlere Abone ol

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Pazartesi günü kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? Geçen hafta bileziği kazana gelin Hatice olmuştu. Bu hafta yeni katılan isim Betül Polat oldu. Haftanın ilk gününde 4 Mayıs Gelinim Mutfakta puan durumu, kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? gelinler bugün yarışmaya Osmanlı ahnedanı kıyafetleri ile katıldılar. Bugün yarışmaya ramazan konsepti hakim. Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puanları ne oldu? Yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

4 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları haftaya yeni bir soluk katacak. Neslihan, Elif, Hatice ve yeni yarışmacı Betül Polat arasında rekabet bu hafta da devam edecek.

4 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta toplam puanlar bugünün sonunda kaynanaların vereceği puanlarla birlikte netlik kazanacak. Yeni yarışmacı ile yeni bir renk gelecek olan yarışmada yne birbirinden lezzetli yemekler denenecek.

4 Mayıs Pazartesi puanları, gelinlerin durumunu ortaya koyacak. Bu hafta bilezikleri her an gelinlerden biri alabilir toplam alınan puanlarla haftanın birincisini ya da elenen gelinini tahmin etmek zor. Ancak programın ilerleyen saatlerinde kaynanaların yapacapı tadım ve puanlama ile belirlenecek.

4 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı sorusunun cevabı bugün alınacak puanlarla belirlenecek. Geçen hafta elenen gelin Güngör oldu bu hafta Güngör'ün yerine gelen isim ise Betül oldu.

Bugün 4 Mayıs puan tablosu günün birincisini belirleyecek ve çeyrek altının sahibi belli olacak.

Bugün Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Puanlama bölümünde hangi gelin hangi kaynanadan kaç puan aldı? Günün birincisi kim oldu, kim kazandı ve çeyrek altını hangi gelin kazandı? Son tadım ve puanlama ile belirlenecek.

GELİNİM MUTFAKTA 4 MAYIS PAZARTESİ PUAN DURUMU

Yeni bir haftaya merhaba diyen yarışmada, kaynanaların yaptığı tadım ve puanlamalar günün birincisini belirleyecek. Hangi kaynana kendi gelinin tabağını bulabilecek. 5 puan kime gidecek işte detaylar.

4 Mayıs puan tablosu aşağıda verilmiştir.

  Betül Neslihan Elif Hatice
Gül Hanım 1 5 1 2
Reyhan Hanım 3 4 5 1
Çiğdem Hanım 5 2 4 4
Hüsniye Hanım 1 5 3 4
Toplam Puan  10 16 13 11

 

Günün birincisi Neslihan oldu. 

Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı. Fatih Ürek birazdan bildirecek. 

   

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

GELİNİM MUTFAKTA CANLI İZLE

Kanal D ekranlarında Hafta İçi her gün saat 12:15'de yayınlanan ve çok sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yine heyecan ve eğlenceli dolu bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Yarışmanın 516. bölümü sevenleri ile buluştu. Gelinim Mutfakta 4 Mayıs CANLI İZLE

GELİNİM MUTFAKTA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sevilen program Gelinim Mutfakta için başvuru nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar...

Kayın validenizin ve sizin vesikalık fotoğrafınız bilgisayarınızda yüklü bulunması gerekiyor. Fotoğraflarınızı hazır ettikten sonra aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Formun üzerine tıklayarak Gelinim Mutfakta Başvuru Formuna ulaşabilirsiniz. 

FATİH ÜREK KİMDİR?

Fatih Ürek, 3 Nisan 1956 yılında doğdu. Aslen Erzurumludur. 63 yaşında olan ünlü sunucunun asıl mesleği müzisyenlik ve şarkıcılıktır. 1993 yılında adım attığı sanat hayatında halen başarılı bir şekilde varlığını sürdürmektedir.

20'li yaşlarına kadar tiyatro çalışmalarında bulunan Fatih Ürek, tiyatro hayatına bu yaşlarda son verdi. Daha sonra çeşitli mesleklerde çalıştı. Ardından ses sanatçısı olma yolunda profesyonel adım attı. İlk albümü 'Yaktı Yaktı' dır. Çıkardığı albümlerinin yanı sıra bir çok filmde de rol almıştır. 

Yorumlar