Gelinim Mutfakta WhatsApp hattı numarası kaç? Katılım Formu

Gelinim Mutfakta başvuru katılım formu, nasıl ve nereden yapılır diye merak eden izleyicileri için gerekli olan bilgileri derleyerek buradan yayınlamaya karar verdik. Peki Gelinim Mutfakta iletişim numarası kaç? Gelinim Mutfakta WhatsApp hattı numarası kaç?

Google Haberlere Abone ol
Gelinim Mutfakta WhatsApp hattı numarası kaç? Katılım Formu

Gelinim Mutfakta başvuru nasıl ve nereden yapılıyor? Genilinim Mutfakta WhatsApp hattı numarası kaç? Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan, sunuculuğunu Fatih Ürek'in yaptığı Gelinim Mutfakta her gün yarışmacılarına bir çeyrek altın ödül veriyor. Yarışmada hafta finali de düzenleniyor. Hafta finalinde ise iki ayrı ödül veriliyor. Haftanın son günü Cuma gününde düzenlenen final yarışmasında ise hem çeyrek altın hem de 5 altın bilezik veriliyor. Peki Gelinim Mutfakta yarışmasına başvuru yapmak için ne yapmak gerekiyor? Gelinim Mutfakta iletişim adresi nedir? Gelinim Mutfakta WhatsApp hattı numarası kaçtır?

İşte merak edilen soruların cevapları:

Gelinim Mutfak yarışmasına başvuru yapmak için aşağıdaki link üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. Linkte verilen Gelinim Mutfakta Kayıt Formu doldurulduktan sonra "gönder" tuşuna basılıyor.

https://www.kanald.com.tr/programlar/guncel/gelinim-mutfakta/gelinim-mutfakta-basvuru-formu

Gelinim Mutfakta WhatsApp Hattı Numarası ise şöyle:

0 531 520 01 01 

Yarışmaya başvuruyu iki şekilde yapabilirsiniz. İsteyen WhatsApp üzerinden başvuru yapabilir, isteyen yukarıdaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilir.

WhatsApp üzerinden başvuru yapacak olanlar, kendileri ve kaynanalarını tanıtan kısa bir video çekerek, kendileri hakkında gerekli bilgileri de sesli olarak ekledikten sonra bu numaraya gönderebilir.

WhatsApp hattı sadece video gönderimi için kullanabiliri, telefon şeklinde iletişim kurmak için boşuna aramayın, çünkü cevap vermeyecektir.

Kaynak: Son Haberler

Yorumlar

Esra dogan Fati bey den bi ricam olacakti
Esra eren Program Ezgi Reyhan şov onları girmekten OGG geldi bizler artık seyretmiyoruz oyun içinde oyun altin anlasmali Program diğer gelinler niye yarışıyor madem bu ikiye verilecekse altınlar kötü ornek ekran kirliligi
beyhan slm iyi yayinlar ben yurtdisindan sevgiler saygilar diluyorum yeni yiliniz saglik mutluluk huzur lu gecirmenizi diliyorum ve bu ptogrami severek izliyorum daygilar beyhan