Bakan Akdağ'dan Dünya Eczacılık Günü'nde "süpriz" ziyaret

- Ümitköy'deki nöbetçi eczaneyi ziyaret eden Akdağ: - "Sizin nezdinizde tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılık Günü kutlu olsun. Bizim için eczacılar, sağlık hizmetinin sunumu için çok değerli bir paydaş. Allah hepinize sağlık, afiyet versin"

Bakan Akdağ'dan Dünya Eczacılık Günü'nde
25 Eylül 2016 Pazar 20:23

ANKARA (AA) - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "25 Eylül Dünya Eczacılık Günü" dolayısıyla Ankara'nın Ümitköy semtindeki nöbetçi eczaneye "sürpriz" bir ziyarette bulundu.

Sağlık Bakanlığı Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Akdağ ziyaretinde, eczane çalışanlarının Dünya Eczacılık Günü'nü kutladı.

Burada eczane çalışanları ve vatandaşlar ile sohbet eden Bakan Akdağ, "Sizin nezdinizde tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılık Günü kutlu olsun. Bizim için eczacılar, sağlık hizmetinin sunumu için çok değerli bir paydaş. Allah hepinize sağlık, afiyet versin." temennisinde bulundu.

Eczacı Hakan Yeşilbağ ise Bakan Akdağ'ı karşılarında gördüklerinde çok şaşırdıklarını belirterek, "Böyle bir ziyareti hiç beklemiyorduk. Sağolsun Sayın Bakanımız geldi ve 2 saatini bize ayırdı. Aynı zamanda iki hastayı muayene edip reçete yazdı. Bizi çok mutlu etti, 30 senelik eczacılık hayatımda ilk kez böyle bir şey gördüm. Çok mutluyum." ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×