Gangnam Style’ın kardeşi görücüye çıktı

Gangnam Style şarkısı ile ünlenen rapçi PSY’ın yeni hiti ‘Hangover’ görücüye çıktı.Güney Koreli rap starı PSY’ın yeni hiti tekrar dünya gündemine oturmayı başardı. Gangnam Style şarkısı ile tüm dünyada tıklanma rekorları...

Gangnam Style’ın kardeşi görücüye çıktı
10 Haziran 2014 Salı 10:28

Gangnam Style şarkısı ile ünlenen rapçi PSY’ın yeni hiti ‘Hangover’ görücüye çıktı.

Güney Koreli rap starı PSY’ın yeni hiti tekrar dünya gündemine oturmayı başardı. Gangnam Style şarkısı ile tüm dünyada tıklanma rekorları kıran Koreli rapçinin yeni hiti ‘Hangover’ görücüye çıktı. Youtube'a yüklenen müziğin klibi bir gün içinde15 milyon tıklanarak yeni bir rekora imza attı. Bu klibinde ABD’li rapçi Snoop Dogg ile beraber sahne alan PSY, hem İngilizce hem de Korece rap yaptı. Söz konusu şarkıda ise hayatın stressinden kaçıp alkol tüketimine yönelenler ironik bir şekilde eleştiriliyor.

Güney Korelilerin bir kısmı klipten memnunken, bazı kesimler ise rahatsız oldu. Söz konusu klibin turizme yansıyacağını düşünen kesim, PSY’ın yeni klibinden hoşnut. Fakat bazı muhafazakar kesimler ise bohem bir yaşamın çok reklam edildiğini düşündüğünden yabancıların Kore kültürünü yalnış algılamasına sebep olacağından dolayı mennun değil.

CİHAN

Gangnam Style’ın kardeşi görücüye çıktı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×