İstanbul'da çalışacak 1500 kamyoncu aranıyor

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden sonra gözlerin çevrildiği Kuzey Marmara Otoyolu'nu yapan firmalar 1500 kamyoncu arıyor

İstanbul'da çalışacak 1500 kamyoncu aranıyor
13 Eylül 2016 Salı 13:31

Sonhaberler / Haber Merkezi

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılmasıyla birlikte kamuoyunda ‘Mahmutbey sıkıntısı’ olarak gündeme gelen bağlantı yollarındaki trafik yoğunluğunu çözmesi beklenen Kuzey Marmara otoyol projesi için 1500 kamyon şoförü aranıyor

Asya ve Avrupa kesimi olarak iki bölümden oluşan 268 kilometrelik Kuzey Anadolu Otoyol projesini gerçekleştiren konsorsiyumda yer alan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, köprü bağlantı yollarını bir an evvel bitirmek ve hizmete açmak için finansmanını beklemeden özkaynak kullanarak çalışmalara hızla başladıklarını söyledi. 

Projede 1500’ü kamyon, 2 bin 100 araç kullanılacağını belirterek söze başlayan Özdemir “Araçların siparişlerini verdik, makineler gelmeye başladı. Ancak tıpkı 3. havalimanı inşaatında olduğu gibi burada da kamyon şoförü sıkıntısı yaşıyoruz. Türkiye’nin her yerinde kamyon şoförü arıyoruz. Ben buradan tüm kamyon şoförlerimizi projede yer almaya davet ediyorum. 600 de iş makinesi operatörü arıyoruz. Projenin tamamı için de 5 bin kişilik istihdam sağlanacak” diye konuştu.

İŞ BAŞVURUSU İÇİN NEREYE BAŞVURABİLİRİM?

Kuzey Marmara Otoyolu'ndak inşaat firmalarında çalışmak isteyen kamyoncu veya işçiler aşağıdaki adresteki bilgileri kullanarak başvuru hakkında bilgi alabilirler. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Firat Öner - 2 yıl önce
E ehliyetim var ama src Belgem yok maas nekadar
Avatar
engin - 2 yıl önce
nereye müracat edilecek bilgisi olan arkadaş haber verebilirmi
Avatar
yasin atay - 2 yıl önce
Tum evraklarim var serecemde var iş ariyorum cep telefonum da bu 0542 453 65 72