MHP Büyükşehir adayı Sözlü'den Sarımazılılara yol sözü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan’ın Sarımazı beldesinde vatandaşlarla buluştu.

MHP Büyükşehir adayı Sözlü'den Sarımazılılara yol sözü
11 Mart 2014 Salı 16:38

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan’ın Sarımazı beldesinde vatandaşlarla buluştu. Burada toplantı yapan Sözlü, Sarımazı-Ceyhan karayolunu Avrupa standartlarında yapacaklarını söyledi.

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı A. Fatin Özdemir, Ceyhan İlçe Başkanı Nurettin Çetiner, MHP Ceyhan Belediye başkan adayı Ali Duru ile birlikte önce sanayi sitesinde esnafı ziyaret eden Sözlü, daha sonra Sarımazı beldesinde halka hitap etti.

Burada yaptığı konuşmada, 15 yıldır Ceyhan’ın Belediye Başkanlığı'nı Sarımazılıların desteği ile yürüttüğünü belirten Hüseyin Sözlü, iktidar nimetleri görmeden sürdürdüğü başkanlığı şimdi Adana’da gerçekleştirmek istediğini kaydetti. Başkan Sözlü, “18 aydır uzak-yakın Adana’nın her tarafını arşınladım. Seçime 19 gün kaldı. 31 Mart’tan sonra da Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olarak aranıza gelip sizleri selamlayacağım İnşallah.” dedi.

MHP Adana Büyükşehir adayı Hüseyin Sözlü, Ceyhan- Sarımazı yolunun yapılması için defalarca yetkililere anlattığını, ancak hep kulak arkası edildiğini kaydetti. Sözlü, “30 Mart’tan sonra İl Özel İdareleri büyükşehirlere bağlanıyor. Yıllardır yapılamayan bu yolu Avrupa standartlarında yapmak bize nasip olacak. Sarımazı, Enerji İhtisas Bölgesi içerisindedir. Ayrıca buraya kurulacak yeni organize sanayi sitesi ile gelecekte büyük nüfus ile ekonomisi de güçlenecektir. Bu nedenle bu yol AB standartlarına kavuşturulacaktır.” diye konuştu.

Sarımazı’nın 20 yıl önce belediye olduğunu ve iki belediye başkanının yöreye hizmet verdiğini belirten MHP Ceyhan Belediye başkan adayı Ali Duru, her iki başkana da verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Duru, ”Her şeyi sizin ayağınıza getireceğiz. Ceyhan Belediyesi, Adana Büyükşehir Belediyesi artık hizmetinizde olacak.” ifadelerini kullandı.
CİHAN

MHP Büyükşehir adayı Sözlü'den Sarımazılılara yol sözü


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×