GAPSHOES kapılarını 18 Haziran'da açıyor

GAPSHOES Kış 19'uncu Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı 18- 21 Haziran tarihleri arasında, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Kunduracılar Odası işbirliğiyle AKORT Fuarcılık tarafından...

GAPSHOES kapılarını 18 Haziran'da açıyor
12 Haziran 2014 Perşembe 23:28

GAPSHOES Kış 19'uncu Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı 18- 21 Haziran tarihleri arasında, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Kunduracılar Odası işbirliğiyle AKORT Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, KOSGEB’in fuar katılım desteği kapsamında yer alıyor. Çok sayıda ticari bağlantının gerçekleştirileceği beklenen fuara Türkiye’nin dört bir tarafından ve uluslararası şirketlerin distribütörlerinden oluşan 160’ın üzerinde prestijli firma ve marka iştirak edecek. Konuyla ilgili görüşlerini aktaran AKORT Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Akkaya, “GAPSHOES, geçtiğimiz yıllarda Irak, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, İtalya, Kore, Çin, Rusya gibi ülkelerden çok sayıda ziyaretçi tarafından izlendi. Yurtiçi ve yurt dışı yoğun reklam çalışmaları, dört dilde hazırlanmış web sayfası ve sektörel tanıtımlar sonucunda bu yıl da ulusal ve uluslar arası platformlarda iş yapan profesyonellerin yoğun şekilde ziyaret etmelerini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×