Alkol Alıp Çatıdan Atlamak İsteyen Şahsı, Ağabey Tokadı İndirdi

Konya'da bir kişi, içtiği içkinin etkisiyle evinin çatısına çıkarak atlamak istedi. Jiletle kendine zarar veren şahıs, ağabeyinden yediği tokattan sonra aşağıya indi.

Alkol Alıp Çatıdan Atlamak İsteyen Şahsı, Ağabey Tokadı İndirdi
24 Mart 2015 Salı 12:42

Konya'da saat 23.00 sularında merkez Karatay ilçesi Tatlıcak mahallesi Merhamet Sokak'ta bir kişi, içtiği içkinin etkisiyle evinin çatısına çıkarak atlamak istedi. Jiletle kendine ziyan sağlayan şahıs, ağabeyinden yediği tokattan sonra aşağıya indi.

POLİSİ ARADILAR

Geçimini topladığı kağıt ve plastik maddeleri satarak sağlayan 8 çocuk babası Özkan Y. (29), içtiği içkinin etkisiyle evinin çatısına çıkarak etrafa bağırmaya başladı. Özkan Y'nin intihar girişiminde bulunduğunu gören yurttaşlar hali polise bildirdi. İhbarın peşinden hadise yerine polis, itfaiye ve sıhhat takımı sevk edildi.

AĞABEY TOKADI

Polisler geldiği sırada evinin çatısında içki ve sigara içen Özkan Y, polis ve itfaiye erlerinin ikna çabalarına yanıt vermedi. Etrafa küfürler savuran Özkan Y., jiletle kendine ziyan verdi. Bir zaman sonra Özkan Y'nin yanına çıkan ağabeyi elindeki alkollü içki kutusunu ve jileti aldıktan sonra, tokat atıp aşağı inmesi için ikna etti.

Sağlık ekipleri nedeni ile hadise yerinde ilk müdahalesi yapılan Özkan Y, ambulansla Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 2,13 promil alkollü bulunduğu öğrenilen şahıs, doktorların önerdiği yatılı psikiyatri tedavisini kabul etmeyerek taburcu oldu.

'BIKTIK USANDIK'

Özkan Y'nin her içki içtiğinde kendinden geçtiğini anlatan ve ismini vermeyen dini nikahlı karısı, 'Bir gün değil her gün içiyor. 8 çocuğu var. Biri nikahlı birisi resmi nikahsız iki karısı var. İçki içti çıktı. Alkollü kendisi. Kendini kesiyordu. Bıktık, usandık. Çoluk çocuk ekmek yemiyorlar' ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×