AK Partili gruptan çirkin saldırı

Eskişehir'in Gümüşkonak beldesi ile bu beldeye bağlı Dutlu köyünde Büyükşehir bağımsız adayı Hakan Ata'nın müşahidi ile Cihan Haber Ajansı seçim görevlileri AK Partili olduğu iddia edilen grup tarafından saldırıya uğradı.

AK Partili gruptan çirkin saldırı
30 Mart 2014 Pazar 20:58

Eskişehir'in Gümüşkonak beldesi ile bu beldeye bağlı Dutlu köyünde Büyükşehir bağımsız adayı Hakan Ata'nın müşahidi ile Cihan Haber Ajansı seçim görevlileri AK Partili olduğu iddia edilen grup tarafından saldırıya uğradı. 50-60 kişinin ablukasında kalan müşahit ve Cihan ekibini jandarma kurtardı.

Eskişehir Büyükşehir Belediye bağımsız adayı Hakan Ata'nın müşahidi ile Cihan görevlisi 4 kişi seçimleri takip etmek için Günyüzü ilçesi Gümüşkonak beldesi ile Dutlu köyüne gitti. Ancak müşahit ve Cihan ekibi çay içtikleri sırada önce bir AK Partili vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Söz konusu kişinin diğer AK Partilileri toplayıp getirmesiyle Ata'nın müşahitleri ile Cihan ekibi, 50-60 kişilik grubun saldırısına uğradı. AK Partili grup, "Sizin burada ne işiniz var, siz kimsiniz? Buradan defolun gidin, niye geliyorsunuz. Siz burada iş yapamazsınız? Çekin gidin" diyerek üzerlerine yürüyüp tepki gösterdi. 50-60 kişinin ablukasında kalan müşahit ve Cihan ekibini jandarma kurtardı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×