Web WhatsApp giriş- WhatsApp Chrome web oturum açma

WhatsApp dünyada en çok kullanılan uygulamalardan biridir. WhatsApp Web Nedir? WhatsApp Web oturum aç işlemi nasıl yapılıyorPC başından ayrılmadan ve telefonunuzun o küçük tuşlarını kullanmadan da whatsapp üzerinden yazı yazabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan tek şey WhatsApp Web sayfasını açmak ve aşağıdaki adımları gerçekleştirmek. WhatsApp, Chrome web tarayıcısında nasıl kullanılır? , WhatsApp Web Nedir? WhatsApp Web'in dezavantajları

Web WhatsApp giriş- WhatsApp Chrome web oturum açma
16 Ağustos 2018 Perşembe 12:58

WhatsApp Web nedir, avantajları ve dezavantajları nelerdir? whatsApp Web Nasıl Kullanılır? İşte WhatsApp Web hakkında bilmeniz gerekenler ...  WhatsApp, 2015'in başından bu yana PC'nizde kullanıma sunulmuştur. PC başından ayrılmadan ve telefonunuzun o küçük tuşlarını kullanmadan da whatsapp üzerinden yazı yazabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan tek şey WhatsApp Web sayfasını açmak ve aşağıdaki adımları gerçekleştirmektir. WhatsApp Web Nasıl Kullanılır, WhatsApp Web Nedir? 

WhatsApp, 2015'in başından bu yana PC'nizde kullanıma sunulmuştur. PC başından ayrılmadan ve telefonunuzun o küçük tuşlarını kullanmadan da whatsapp üzerinden yazı yazabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan tek şey WhatsApp Web'in web sayfasını açmak ve aşağıdaki adımları gerçekleştirmektir.

1. Bilgisayarınızda https://web.whatsapp.com adresini açın.

2. Telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın.

Android telefonlarda, Sohbet ekranında Menü> WhatsApp'ı izleyin.

IPhone'da, Ayarlar> WhatsApp Web'e dokunun.

Windows Phone ve Nokia S60'da Menü> WhatsApp Web'e gidin.

3. Telefonunuzun kamerasini bilgisayarınızın ekranına getirin ve QR kodunu okuyun.

web whatsapp

Artık WhatsApp web sitesini kullanmaya başlayabilirsiniz. web.whatsapp.com çalıştığından telefonunuzdaki internet bağlantısının kesilmemesi gerekiyor. Ayrıca, veri tüketimini azaltmak için telefonunuzu Wi-Fi İnternet ağlarına bağlayabilirsiniz.

WhatsApp'a bağladığınız bilgisayarları öğrenmek için telefonunuzdaki WhatsApp Web ekranını görüntüleyebilir ve gerekli bağlantıları tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza erişebilir ve WhatsApp uygulamasından çıkmayı unutursanız, bu seçeneği kullanarak erişimi kaldırabilirsiniz.

WhatsApp Ağı Alternatif

Web tarayıcınızda çalışan WhatsApp Web'e alternatif olarak, klasik bir masaüstü uygulaması olarak çalışan WhatsApp uygulamasını da indirebilirsiniz. İşlevsellik ve arayüz bakımından bu iki sürüm arasında çok fazla bir şey yok, ancak uygulamayı tarayıcıyı açmadan kullanabiliyor ve uyarıları alabiliyorsunuz.

WhatsApp Web neler yapabilir

WhatsApp Web ile yapabileceğiniz bazı şey:

  • Klavyede mesaj yazma,
  • Fotoğraf, video ve sesleri oynatma,
  • İletişim bilgilerini gözden geçirme,
  • Masaüstünde uyarıları alma,
  • Fotoğrafları paylaşma, ses kaydetma ve web kameralarını kullanma,
  • Emoji ve GIF iletme,

web whatsapp

WhatsApp Web'in dezavantajları

Telefonunuz internete bağlı olmalıdır, aksi halde mesaj gönderemez veya alamazsınız. Bu nedenle, bir telefon hattınız yoksa ve WhatsApp hesabınız yoksa, bunu PC'nize kaydetmeniz imkansızdır.

Bazen telefonun ekranı kapalıyken bağlantı kaybolabilir.
Birden fazla tarayıcıyı hesabınıza bağlayabilirsiniz, ancak aynı anda birden fazla kullanamazsınız.
İşiniz sırasında dikkatinizin dağılmasına neden olabilir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×