Vip Minibüsle Fuhuşa Baskın

Konya'nın Çumra İlçesi'nde polis tarafından VİP minibüsle tarlada fuhuş yaptırdığı öne sürülen şebekeye yönelik yapılan operasyonda, şebekenin elebaşı olduğu iddia edilen baba, 2 oğlu, Gürcistan uyruklu eşiyle birlikte toplam 8 kişi gözaltına alındı.

Vip Minibüsle Fuhuşa Baskın
19 Mayıs 2015 Salı 13:06


 Konya'nın Çumra İlçesi'nde polis tarafından VİP minibüsle tarlada fuhuş yaptırdığı öne sürülen şebekeye yönelik yapılan operasyonda, şebekenin elebaşı olduğu iddia edilen baba, 2 oğlu, Gürcistan uyruklu eşiyle birlikte toplam 8 kişi gözaltına alındı. Aralarında Gürcistan uyrukluların da bulunduğu 8 kadının da mağdur sıfatıyla ifadesine başvuruldu. 


Şifre: Mısır tarlası

Şebekenin, içinde yatak bulunan özel hazırlattığı VİP minibüsle Çumra ilçe merkezi ile Fethiye ve Alemdar Mahalleleri arasındaki üçgende boş tarlalarda fuhuş yaptırdığı öne sürüldü. Kendilerini arayan müşterilerine 'Mısır tarlasında çalışıyoruz' deyip, bulundukları ekili olmayan tarlalara yönlendirdikleri ve isteyenlere burada minibüs içinde kadınlarla ilişkiye girmeyi sağladıkları öne sürüldü. 

Fuhuştan kazandığı para ile 800 dönüm tarla

Şebekenin 8 kadın sayesinde günde yaklaşık 5 bin lira kazanç elde ettiği ve her bir kadını günde 10- 12 kişiyle ilişkiye girmeye zorladığı iddia edildi. Şebeke elebaşı O.K.'nin fuhuştan elde ettiği yaklaşık 1 milyon lirayla ilçedeki farklı yerlerden 800 dönüm tarla satın altığı ve bu tarlaları ürün ektirdiğini iddia edildi. 

Gözaltına alınan Alemdar Mahallesi Muhtarı S.D.'nin de, mahalle sakinlerinin şebekeyi jandarma ya da polise ihbar ettikten sonra bu durumdan haberdar olup, şebeke üyelerine bildirdiği öne sürüldü. 

Çiftlikte yapılan aramada ise 2 kadına ait pasaport, 2 ruhsatsız tabanca ve fuhuştan elde edildiği öne sürülen 5 bin dolar ele geçirildiği bildirildi. Şebekenin çiftliğin çevresinde köpeklerle güvenliği sağlamaya çalıştıkları da iddia edildi. 

DHA

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×