Venedik Alışveriş Karnavalı başladı

- Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen Venedik Alışveriş Karnavalı, Türkiye'nin Venedik temalı tek alışveriş merkezi Venezia Mega Outlet'te kapılarını açtı

Google Haberlere Abone ol
Venedik Alışveriş Karnavalı başladı

İSTANBUL (AA) - Türkiye'de ilk kez gerçekleşen Venedik Alışveriş Karnavalı, Türkiye'nin Venedik temalı tek alışveriş merkezi Venezia Mega Outlet'te başladı.

Karnaval, çeşitli şovlar ve performans gösterileri eşliğinde Venezia Mega Outlet'te bulunan San Marco Meydanı'nda start aldı. Dünyanın en iyi 3 outlet'inden biri seçilen Venezia Mega Outlet'te 28 Mayıs'a kadar devam edecek olan Venedik Alışveriş Karnavalı'nın açılışında, akrobatik gösterilerden daha önce yapılmamış dans performanslarına, ünlü markaların defilelerinden ateş gösterilerine kadar pek çok şov gerçekleştirildi.

Açılışta yapılan en ilgi çekici şov ise San Marco Meydanındaki kuleden yapılan müzisyenin uçuş gösterisi oldu. Kulenin en tepesinden konfetiler eşliğinde akordiyon çalarak gelen müzisyen büyük bir coşku ve alkışlarla yere indi.

Tüketicilerin ve gençlerin yoğun ilgisi ve katılımıyla başlayan Venedik Alışveriş Karnavalı, ilk gününde Rafet El Roman konseri ve şovlarla sürdü.


- Her 100 TL'lik alışverişe çekilişle ev fırsatı


Büyük bir iletişim kampanyası ile tüketiciye duyurulan Venedik Alışveriş Karnavalı kapsamında, Venezia Mega Outlet içerisinde 100 TL'lik alışveriş yapan herkes, çekilişle Venezia Mega Residence'tan ev kazanma fırsatı yakalıyor.

Karnaval süresince Venezia Mega Outlet içerisinde bulunan tüm markalar ekstra indirimler sunuyor. Tüketiciler, iddialı indirimlerle karnaval süresince en iyi markaları uygun fiyata alabiliyor.

Gürsoy Yatırım Holding projesi olarak kapılarını 2015 yazında tüketicilere açan Venezia Mega Outlet, bünyesinde mimarisi, meydanları ve su kanallarıyla Venedik ruhunu yansıtmasıyla öne çıkıyor. Proje, yaklaşık 2 bin konut ve yine Venedik mimarisine sahip 30 bin metrekarelik yatay ofis bulunduruyor.

Yorumlar