Tozkoparan 41. Bölüm izle FULL HD - Son Bölüm Tek Parça

Tozkoparan 41. Bölüm 12 Ocak 2020 Pazar akşamı itibariyle minik hayranlarının karşısına çıkıyor. Yeni bölüm yine heyecan ve aksiyon dolu olan Tozkoparan TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

Tozkoparan 41. Bölüm 12 Ocak 2020 Pazar akşamı saat 17.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. 

Yeni sezona da hızlı ve heyecanlı başlayan Tozkoparan son bölüm de yine hem eğlence hem aksiyon dolu sahneleriyle ekranlara geliyor. 

Tozkoparan son bölüm izleyenler Salih usta'nın büyük bir sırrın peşine düştüğüne tanıklık edecekler. 

TOZKOPARAN 41. BÖLÜM FULL TEK PARÇA  İZLE

 

Salih usta, Profesör Fikri’nin laboratuvarında Tozkoparan’ın yayının fotoğraflarını bulmuş ve profesörün peşine düşmüştür.

Salih ustanın aradığı Profesör Fikri bir anda ortadan kaybolmuştur. Fikri’nin yokluğunda, Çelebi’nin de başına gelmeyen kalmayacaktır.

Kazı alanına düzenlenen okul gezisinde, çocuklar dikkatle etrafı incelemektedir.

Murat ışınlandığı yeri bulmak isterken, Kaya ve Volkitolki ise Murat’a karşı özel bir plan hazırlamışlardır. Sinan, Mete’nin sakatlığını fırsat bilerek, sürekli Mavi Ay’ın takım kaptanı olduğunu dile getirmektedir. Mavi Ay, Sinan’ın hava atmasından bezmişken, Mete antrenmana gelip başarılı bir ok atışı yapmıştır.

Tozkoparan 38. Bölümde en çok merak edilen konulardan biri ise yaralı olan Mete'nin durumu oluyor. Okullar arası turnuvaların başladığı son bölümde Mete'nin bu haliyle yarışmaya katılıp katılamayacağı merak konusudur. Öte yandan başarılı atışlar gerçekleştiren Özge'nin bu başarısını devam ettirip ettiremeyeceği ise merakla bekleniyor. 

Son bölümde hareketli anlar da yaşanıyor. Çünkü kaza alanında yapılan okul gezisinde Kaya'nın yakayı ele vermesi bekleniyor. 

Bölümün en sırlı olayı ise Tozkoparan'ın meşhur yayının akıbeti oluyor. Yayın kimde olduğu araştırılyor. Bir numaralı şüpheli ise Profesör Fikri'dir. 

Tam iyileşmeden atış yapan Mete’nin kolu daha mı kötü olacak? Mete, okullar arası turnuva başlamadan iyileşebilecek mi?

TOZKOPARAN 39. BÖLÜM CANLI İZLE

Yorumlar