TFF'den seyircili futbol maçları sinyali

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Özdemir, ilk haftaları seyircisiz oynanması planlanan futbol maçlarının son üç haftasının seyircili oynanabileceğini söyledi.

Google Haberlere Abone ol
TFF'den seyircili futbol maçları sinyali

Futbol maçlarına hasret kalan taraftarın özlemini bir nebze de olsa giderme ihtimali olan bir açıklama geldi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Ekonomist Dergisi'nin Instagram canlı yayınına konuk oldu. TFF Başkanı Özdemir, liglerin seyircili oynanabilme ihtimaline yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Özdemir'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Temmuz ayında koronavirüs ortadan kaybolur ve şartlar da izin verirse son 3 haftayı seyircili oynatma durumumuz olabilir. Ana hedefimiz seyircisiz oynatmak ama şartlar izin verirse son 3 hafta seyircili olabilir.

Trabzonspor'un men cezası aniden ortaya çıkmış bir konu değil. Bu konuyu biliyor ve takip ediyorduk. 2019 yılı içindeki finansal bir konu. Birçok haklı noktamız olduğuna inanıyoruz. Bu UEFA'nın değil bir üst kurulun verdiği bir karar. TFF ve Trabzonspor olarak gücümüzü birleştirdik. İnşallah mutlu sona kavuşacağız. Trabzonspor'un Avrupa'da yer alması için elimizden geleni yapacağız. UEFA'nın yönetim kurulu üyesi Servet Yardımcı bugüne kadar destek oldu, bugünden sonra da destek olacak. Görüşmelerimizi yaparak Trabzonspor'u sıkıntılı durumdan çıkaracağız.

Yorumlar