Sibel Can nasıl zayıfladı?

Sibel Can nasıl zayıfladı sorusu Can'ın Cumhurbaşkanlığı Konserleri kapsamında sahneye çıkmasıyla birlikte yeniden gündem oldu.

Google Haberlere Abone ol

İstanbul'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Konserleri kapsamında sahneye çıkan Sibel Can, görünüşüyle hayranlarının dikkatini çekti. Hayli zayıfladığı görülen Sibel Can'ın nasıl zayıfladığı hayranları tarafından merak edilmeye başladı. Peki, Sibel Can nasıl kilo verdi, zayıflığının sırrı nedir? İşte detayları:

Alıp verdiği kilolarla sürekli gündem olan şarkıcı Sibel Can'ın nasıl zayıfladığı ortaya çıktı. Can, yaşam koçu Şeyda Coşkun ile çalışarak kilolarına veda etmiş.

Yıllardır fazla kilolarıyla mücadele eden Sibel Can, üç aydır ünlülerin yaşam koçu Şeyda Coşkun ile çalıştığı kilolarına böyle veda ettiği öğrenildi.

Üç ayda 10 kilo veren ve hâlâ zayıflamaya devam eden Sibel Can, haftada dört gün Şeyda Coşkun'un hazırladığı yemekleri yiyor, bir saat yürüyüş yapıyor ve yüzüyor.

Şeyda Coşkun'un hazırladığı sebze ve meyvelerden oluşan mönüyü yiyen Sibel Can, özellikle mevsim salatalarına ağırlık veriyor. Sebze ve meyvelerden hazırlanan sular da sanatçının diyetine katkı sağlıyor.

Her gün mutlaka ödem atıcı bir çay da içen Sibel Can'ın, istediği kiloya inmesine çok az kaldığı, yedi kilo daha vermeyi amaçladığı konuşuluyor.

Yorumlar