Şeyma Subaşı: Beni rahat bırakın

Geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı ile evliliklerini imzaladıkları anlaşmalı protokol ile bitiren Şeyma Subaşı sosyal medya üzerinden aldığı rahatsız edici yorumlara cevaben 'Beni rahat bırakın' dedi.

Google Haberlere Abone ol

Geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı ile olan evliliklerini imzaladıkları bir protokol ile 8 dakikada bitiren Şeyma Subaşı kızı Melisa ve arkadaş grubuyla çıktığı Miami tatilinden karelerini sosyal medyadan yayınladı. Boşanmanın hemen ardından Subaşı'nın paylaşımları hakkında sosyal medyada pek çok yorum yapıldı. Subaşı gelen bu yorumlara göndermede bulundu

Acun Ilıcalı ile 14 ay süren evliliğini bitirir bitirmez ABD'ye uçan Şeyma Subaşı, kızı Melisa ve arkadaşlarıyla tatiline devam ediyor.

Subaşı, tatilinden fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. Boşanmanın hemen ardından Subaşı'nın paylaşımları hakkında sosyal medyada pek çok yorum yapıldı.  Bazı kullanıcılar "Şeyma adeta boşanmayı kutluyor" derken, bazıları da "Boşanmak hiç etkilememiş" tarzında yorumlarda bulundu.

Subaşı gelen yorumlar sonrası Instagram hesabından yayınladığı kareye, "beni rahat bırakın" notunu yazdı. Subaşı geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğrafta, "Yapabileceğine inandı ve yaptı" dövmesini göstermişti.

Zeynep Yılmaz ile evliyken tanıştığı Şeyma Subaşı ile birlikte olmaya başlayan ve bu ilişkiden de Melisa adında bir kız çocuğu bulunan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde evliliğini bitirmişti.

Boşanma protokolüne göre Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ya 125 bin TL nafaka ödeyecek. 

Yorumlar