Seren Serengil neden yok Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı?

Seren Serengil neden yok Söylemezsem Olmaz programında neden görünmüyor, 9 Mayıs Pazartesi dönmesi bekleniyordu anacak hala dönüş yapmadı. Peki, Serengil programdan ayrıldı mı, artık çıkmayacak mı?

Google Haberlere Abone ol

Seren Serengil neden yok Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı programında neden görünmüyor, programdan ayrıldı mı, artık çıkmayacak mı?

Programın bu haftaki ilk bölümünde de ortalarda olmayan Seren Serengil'in neden ekrana çıkmadığı merak konusu oldu.

Seren Serengil neden yok programda?
Seren Serengil'in instagramdaki son paylaşımı

 

Serengil'in nerede olduğunu merake edip araştıran editörlerimiz Serengil'in en son evinde kedi ve köpekleriyle birlikte poz verdiğini gördü.

Serengil'in en son paylaştığı mesaj ise şöyle: 

Anne olmanın, sadece doğurmakla ilgili olmadığını, öğretilen, dayatılan, doğrusu bu diye gösterilen annen senin herseyindir kalıbını Seni en çok o düşünür o sever kendisi yemez seni yedirir giymez seni giydirir herseyden önce sen gelirsin senin için canını bile verir, öğretilerinin altını dolduramamış doğurmuş ama anne olamamış olduğunu sanmış, O kadar annelik sıfatını hak etmemiş insan var ki, benim çocuklarım yasamadı doğurduğum bir çocuğun annesi olamadım..

Seren Serengil neden yok programda?
Seren Serengil

 

Ama Allah bana kan bağım olmayan bu canlıların annesi olmayı nasip etti.. O zaman bize öğretilen ve dayatılan birçok klişenin klişe olmaktan öteye gitmediğini de farkına varmış oldum..

Ben acıkınca ilk önce onları doyurdum, yatağımda onlar yerlerini aldı onların rahatlarına göre uyudum yıllardır boynum ve belim tutuk uyanırım sırf rahatları bozulmasın diye, tatilimi hayatımı aldığım arabayı tekneyi yatı katı herseyse onların yasayabileceği onların rahat hissedebileceği bir uygunlukta aldım kiraladım seyahati çok sevdiğim halde en fazla 3 gün bırakmışlığım vardır o da devamlı kamera ve güvenilir kişi eşliğinde..

Hasta olurum kendi ilacımı vitaminimi içmeyi unuturum ladynin kalp ilacını 13 yıldır hiç sektirmedim onlar hayatımdaki herkesten önce geldiler onlarla olan ilişkim ve mutluluğumdan önce bunu kabul edenleri sevdim bir ara çok hastalandım öleceğimi düşündüğümde onların bnden sonra ki yaşamlarını planladım noynoy çok korkak ve bnden başkasına asla alışamadı oturduğumuz evde çok mutlu ve güvende hissettiği için bu evde en az 3 yıl daha oturabilme maddi şartlarını oluşturdum vasiyet bıraktım yarınlarını kimle yasayacaklarına kadar planladım Hastalandığında bir sandalyenin üstünde onu hastanede bırakırsam çok korkar diye 48 saat geçirdim sadece tuvalete gittim..

5 yaşımdan beri tüm köpeklerime ve sokaktaki köpeklerime eksik kaldığım bırakıldığımı düşündüğüm tüm sevgimi verdim..

İlkönce onlar geldi ilkönce onları seven beni böyle kabul eden geldi ilkönce onların rahatı hayatı ve isteği geleceği geldi.

Ben doğurmadığım çocuklarımın böyle annesiyim..

❤️💐Doğurmuş, doğurmadan anneliği hak etmiş yüreği anne olan herkesin günü kutlu olsun cennet annelik sıfatını hak eden annelerin ayaklarının altında olsun💐

HASTANEYE YATTI

Seren Serengil'in nerede olduğuna dair Bircan Bali Perşembe günkü programda açıklama yapmıştı. Bali, bayram tatilinin sona ermesinden sonra başlayan ilk programda Seren Serengil'in olmadığını hatırlatarak tatil boyunca hastanede olduğunu, bazı rahatsızlıklarının olduğunu söyledi. 

Bali Serengil'in 9 Mayıs Pazartesi günü ekrana çıkacağını söylemişti. Ancak Pazartesi günkü ilk programda bu konudan hiç söz etmedi.

MÜZİK YAPIYORDU

Seren Serengil ondan önce yaptığı bir paylaşımda ise yeniden müziğe zaman ayırdığını belirten şu mesajı vermişti: 

Studyo günleri devam ediyor ama hepimizin duygularına tercüman çok iyi bir şarkı geliyor ..


 

Yorumlar