Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu

Şans Kapıyı Çalınca başvuru nereden nasıl yapılır, sorusu yarışmaya katılmak isteyen aileler tarafından sıkça dillendirilen bir sorudur. Peki, başvuru nereden yapılıyor? İşte Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu detaylar:

Google Haberlere Abone ol

Şans Kapıyı Çalınca yarışması yeni sunucusu ve formatıyla ATV ekranlarında önümüzdeki salı gününden itibaren başlıyor. Peki, Şans Kapıyı Çalınca başvuru nereden nasıl yapılır? İşte detaylar: Şans Kapıyı Çalınca yarışması 28 Temmuz 2020 Salı günü saat 20.00'de ATV ekranlarında başlıyor. İşte Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu

YARIŞMANIN FORMATI

Şans Kapıyı Çalınca aile babasının, bir hedef için çalışması, başarması ve bunu ‘kader anı’ denilen yarışma sahnesinde tekrarlamasına dayalı bir yarışmadır.

Aile babalarının ailesi adına 50.000 lira kazanmak için mücadele ettiği bir programdır. Programda el ve vücut becerisi, ezber, hafıza ve görsel tanıma yeteneği gerektiren oyunlar oynanacaktır. Ailelere birkaç gün çalışarak gerçekleştirebileceği oyunlar verilir.

Evlerine oyun mekanizmaları bırakılır ve uzmanlar eşliğinde oyunların nasıl yapılacağı öğretilir. Oyunların tamamı bir kaç gün sonunda yapılabilecek oyunlardır. Aileler evlerinde çalıştıktan sonra stüdyoya gelip oyunu gerçekleştirebilirlerse 50.000 liranın sahibi olurlar.

Şans Kapıyı Çalınca programı sıra dışı oyunların ve eğlencelik sohbetler ile yürüyen bir yarışma programıdır. Ayrıca aile içi dayanışmanı. Önemini ve güzelliğini hatırlatan, aile reisinin, babanın ailesi için ne kadar mücadeleci olduğunun ve onlar için her şeyi yapabileceğini gösteren bir içeriği sahiptir.

Şans Kapıyı Çalınca başvuru nereden nasıl yapılır? Şans Kapıyı Çalınca başvuru şanskapiyicalinca.com sitesi üzerindeki form doldurularak yapılır.

Yarışmaya katılmak isteyen aileler aşağıda linki verilen forma tıklayarak çıkan ekrandan istenen bilgileri doldurmaları gerekiyor. Çıkan ekranda, yarışmaya katılacak baba, anne, çocuklar ve diğer aile bireylerinin bilgileri istenmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra gönder tuşuna basıyorsunuz.

Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu doldurduktan sonra ve gönderim tuşuna bastıktan sonra yarışmanın yapımcıları tarafından dönüş yapılmasını bekleyeceksiniz. 

Başvuruları olumlu bulunanlar öncelikle mülakata alınıyor. Sonrasında ise yarışmaya kabul edilenler tekrar aranarak yarışmaya davet ediliyor. 

Yarışma, ATV stüdyolarında yapılıyor. 

Şans Kapıyı Çalınca Başvuru Formu

Yorumlar

NEVZAT ALYAGUT El becerim iyidir dengemde iyidir iyi yüzerim