Reyting sonuçları 12 Ocak 2021 Salı nasıl oldu en çok hangi dizi izlendi

Birçok dizinin ara verdiği televizyon ekranlarına dün akşam Masumlar Apartmanı ve Baraj gibi iddialı yapımlar dün akşam reyting için yarıştı. Peki 12 Ocak 2021 Salı reyting sonuçları nasıl oldu?

Google Haberlere Abone ol

Televizyon kanallarında dün akşam yayınlanan yapımlar arasında dizilerin yeni bölümleri yoktu. Birçok dizi dün akşam ara verdiği için ya tekrar bölümüyle ekrana geldi ya da hiç yayınlanmadı. Dün akşam yayınlanan diziler arasında yeni bölümüyle ekrana gelen Baraj dizisi oldu. Ancak onun da zaten yakında final yapacağı belirtiliyor. Masumlar Apartmanı tekrar bölümüyle ekrana gelirken; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise yayılanmadı. Peki, 12 Ocak 2021 reyting sonuçları nasıl oldu? İşte detaylar: 

TRT 1'in Masumlar Apartmanı isimli dizisi reytinglerin zirvesinden inmeyen Survivor'u tahtından etti. Dizi bir kez daha en çok izlenen yapım oldu. 

İşte 12 Ocak reyting sonuçları:

5 OCAK 2012 REYTİNG SONUÇLARI

Dün akşam televizyon kanallarında iddialı dizilerin hiçbirinin yer almaması Baraj filmine yaradı. Baraj ilk kez reyting listelerinde zirveye oturdu. Masumlar Arartmanı ve Hedefim Sensin isimli yeri sinema da ilk 10 arasında yer alan yapımlar oldu. 

29 ARALIK 2020 (GEÇEN HAFTA) SONUÇLARI

Reyting yarışının 29 Aralık 2020 Salı günkü etabı da zorlu geçti. Televizyon kanallarında dün akşam yayınlanan yapımlar arasında Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin yeni öblümü, Star TV'de Power Rangers isimli film, Show TV'de Güldür Gülüdür Show, ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm, FOX TV'de Baraj dizisinin yeni bölümü, TRT 1'de ise Masumlar Apartmanı isimli dizi vardı. Peki, 22 Aralık 2020 Salı günü reyting sonuçları nasıl oldu, hangi yapım birinci oldu? 

Masumlar Apartmanı dizisi dün akşam bütün kategorilerde reyting listelerinin zirvesine açık arayla oturdu. 

İşte 29 Aralık reyting listesi:

 

Yorumlar