Melih Gökçek'ten veda gibi sözler

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, bu akşam düzenlenen konferansta yaptığı konuşmada Ankara'da şu ana kadar yapılan hizmetler için Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Babakan Yıldırım'a teşekkür etti. Gökçek, yapılan hizmetlerin hükümetler tarafından verilen imkanlar dahilinde yapıldığını söyledi.

Melih Gökçek'ten veda gibi sözler
13 Ekim 2017 Cuma 23:26

Ankara’nın başkent oluşunun 94. yıldönümü nedeniyle, Ankara Valiliği ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde özel program düzenlendi. Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı programda, son günlerde hakkında istifaiddiaları konuşulan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de “Eski Ankara, Yeni Ankara” isimli bir sunum yaptı.

Sunumun sonunda dikkat çekici ifadeler kullanan Gökçek, “Bu hizmetleri gerçekleştirdik, bu hizmetleri gerçekleştirirken özellikle Sayın Cumhurbaşkanıma, Başbakanıma ve hükümetime teşekkürlerimi, şükranlarımı bir kez daha sunuyorum. Herşey imkan demektir, verilen imkanlarla bunları yaptık. Ankara çok daha güzellerine layıktır. Bundan sonraki yıllarda çok daha güzel şeyler de yapılacaktır” dedi.


Etiketler; #Melih Gökçek

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×