Nihat Hatipoğlu telefon iletişim numarası kaç?

Nihat Hatipoğlu ile iftar ve sahur iletişim WhatsApp numarası kaç? ATV'de Ramazan programlarını sunuculuğunu yapan ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarası kaç?

Google Haberlere Abone ol

Nihat Hatipoğlu ile sahur ve iftar iletişim WhatsApp numarası kaç? İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarası kaç, sorusu programa bağlanarak soru sormak isteyen izleyiciler tarafından merak ediliyor. 

Bilindiği gibi koronavirüs önlemleri kapsamında Nihat Hatipoğlu'nun bu yılki programlarına stüdyoya seyirci alınmıyor.

Önceki yıllarda Sultanahmet Meydanı'nda program yapan Prof. Hatipoğlu şimdilerde sadece ATV stüdyolarından sohbet programını sunuyor.

Hal böyle olunca da seyirciler soru sormak için Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarasını merak ediyor. 

Peki, Nihat Hatipoğlu iletişim bilgileri nelerdir, soru sormak için ne yapmak gerekiyor?

İşte detaylar: 

Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarası 0 554 888 61 08'dir.

Hatipoğlu'nun Twitter adresi ise @hatipoglu'dur.

Nihat Hatipoğlu instagram hesabı ise, @nihathatipoglu'dur.

WhatsApp hattı üzerinden sorularınızı görüntülü bir şekilde sorabiliryorsunuz. Bunun için, sormak istediğiniz soruyu sorarken, telefonla ile kameralı kayıt yaptıktan sonra yukarıdaki numaradan göndermeniz gerekiyor. 

HER AKŞAM ONBİNLERCE SORU GELİYOR

Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu yıl farklı bir konseptte ekrana geliyor. Yıllardır Sultanahmet Meydanı'nda muazzam kalabalıklar eşliğinde yapılan iki program, bu yıl salgın nedeniyle stüdyodan gerçekleşiyor. Programa konuk alınmıyor, geçmiş yıllardaki görüntüler ekrana yansıtılıyor.

Hatipoğlu'nun ilk iftar programına ilgi yine büyüktü. Ekran başındakiler iftar öncesi Hatipoğlu'na 25 bin soru gönderdi. Yoğunluk nedeniyle WhatsApp hattı kilitlendi. Hatipoğlu, kendisine ulaşan soruları her zamanki samimiyeti ve sıcaklığıyla tek tek yanıtlamaya çaba gösterdi.

 

Yorumlar

Kader 14 yaşında kızım dini sorguluyor hocama mutlaka ulaşmamlazım
Sadullah Kulu Sayı hocam! Videoda laikliği açıklamaktan çekinmişsiniz ama ben her yerde söylüyorum: LAİKLİK İKİ DİNLİLİKTİR! Muvahhid bir Müslümanım diyen kişi laikliği savunamaz. Zira laiklik, iki dinliliktir, müşrikliktir. Yani kanun koymada Rabbimizin yanında insanların da Kur'an'a aykırı kanun çıkarabileceklerini savunurlar. Daha açık olarak; laikler, Rabbimizin dinini bölüyorlar! Ferdi ibadetler ile ilgili emir ve yasaklarda Rabbimiz koyduğu ilkelere uyalım derler, devletle ilgili emir ve yasakları ise insanların, yani meclislerin koymasını savunurlar! Yani laikler, toplumsal konulardaki kanunlarda Rabbimizi yetersiz görmektedirler!
Yusuf Bilgin Özolgaç Sabah namazında bir düşünce geliyor aklıma zaman zaman hocaya danışcam
Medine eteer Hocam bir sorum var
Nurdane Günes Selamun Aleyküm Nihat babamiz dün size hatim duami gönderdim alt yazida ama ismimi oluyamadim cok bekledim Allah okudugumuz dualari kabul eder insallah