Nihat Hatipoğlu telefon iletişim numarası kaç?

Nihat Hatipoğlu ile iftar ve sahur iletişim WhatsApp numarası kaç? ATV'de Ramazan programlarını sunuculuğunu yapan ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarası kaç?

Google Haberlere Abone ol

Nihat Hatipoğlu ile sahur ve iftar iletişim WhatsApp numarası kaç? İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarası kaç, sorusu programa bağlanarak soru sormak isteyen izleyiciler tarafından merak ediliyor. 

Bilindiği gibi koronavirüs önlemleri kapsamında Nihat Hatipoğlu'nun bu yılki programlarına stüdyoya seyirci alınmıyor.

Önceki yıllarda Sultanahmet Meydanı'nda program yapan Prof. Hatipoğlu şimdilerde sadece ATV stüdyolarından sohbet programını sunuyor.

Hal böyle olunca da seyirciler soru sormak için Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarasını merak ediyor. 

Peki, Nihat Hatipoğlu iletişim bilgileri nelerdir, soru sormak için ne yapmak gerekiyor?

İşte detaylar: 

Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarası 0 554 888 61 08'dir.

Hatipoğlu'nun Twitter adresi ise @hatipoglu'dur.

Nihat Hatipoğlu instagram hesabı ise, @nihathatipoglu'dur.

WhatsApp hattı üzerinden sorularınızı görüntülü bir şekilde sorabiliryorsunuz. Bunun için, sormak istediğiniz soruyu sorarken, telefonla ile kameralı kayıt yaptıktan sonra yukarıdaki numaradan göndermeniz gerekiyor. 

HER AKŞAM ONBİNLERCE SORU GELİYOR

Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu yıl farklı bir konseptte ekrana geliyor. Yıllardır Sultanahmet Meydanı'nda muazzam kalabalıklar eşliğinde yapılan iki program, bu yıl salgın nedeniyle stüdyodan gerçekleşiyor. Programa konuk alınmıyor, geçmiş yıllardaki görüntüler ekrana yansıtılıyor.

Hatipoğlu'nun ilk iftar programına ilgi yine büyüktü. Ekran başındakiler iftar öncesi Hatipoğlu'na 25 bin soru gönderdi. Yoğunluk nedeniyle WhatsApp hattı kilitlendi. Hatipoğlu, kendisine ulaşan soruları her zamanki samimiyeti ve sıcaklığıyla tek tek yanıtlamaya çaba gösterdi.

 

Yorumlar

Ayhan AKÜN Selam aleyküm hocam kefir içmek harammı içebilirmiyim
Ahmet Selam nasilsiniz hocam ben birinin kalpini kirdim ama ona hergun dua ediyorum onla barismak icin de dua ediyorum dogru mudur sevapmidir hocam
Mustafa umutlu Hocam rüyada kendi mezarını görmek ve ölmüş bir arkadaşını orada görmek ve mezardaki ismini silmek lütfen hocammmm
Yasemin Ne olur açil hocamla konuşmam lazım ne olur
Elif çabuk Hocam goktug isminin anlamı kötü müdür