Müge Anlı'nın babası kim?

Müge Anlı'nın babası kim? İhsan Anlı kimdir? sorularının yanıtı ekranların sevilen ismi Müge Anlı'nın hayatını merak eden vatandaşlar tarafından sıkça araştırılmaya devam ediyor.

Google Haberlere Abone ol

Müge Anlı'nın babası kimdir? Müge Anlı'nın babası nereli, son zamanlarda yanıtı en çok merak edilen sorulardan biri. Ekranların sevilen ismi Müge Anlı, hayatını merak eden vatandaşlar başarılı gazeteci ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor.

ATV ekranlarında yayınlan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucu Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul doğumludur. Başarılı sunucu Müge Anlı'nın Babası İhsan Anlı'dır. Anlının annesi ise öğretmendir. Anlı'nın babası ile ilgili fazla bilgi bulunmamakla birlikte "Müge Anlı'nın babası öldü mü" soruları yanıtsız kalıyor. Zira, vatandaşların en çok yaptığı sorgulamalar arasında yer alsada bu konuda net bir bilgi bulunmuyor

Anlı'nın Burhan Akdağ ile yaptığı evliliğinden ise Lidya Müge Akdağ'dır. 18 yaşında olan Akdağ'ın hayatı ile ilgili fazla bilgi bulunmuyor.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Müge Anlı daha sonra  Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine lisans yaptı. Ünlü sunucu 2008'de gazeteci Burhan Akdağ ile olan evliliğini bitirme kararı aldı. Anlı'nın bir kızı bulunmaktadır.

Müge Anlı'nın aslen Yugoslavya göçmeni olduğu biliniyor. Babasının aslen Yugoslavya göçmeni olduğunu söylemek mümkündür.

 

 

Yorumlar

Müge Anlı'nın amca oğlu Müge Anlı'nın babası kim? Sorusunun yanıtı eksik olmuş. İçini doldurmalisiniz.