Müge Anlı'da jigolo dolandırıcı tartışması

Müge Anlı'nın bugünkü programında TikTok üzerinden kendini fabrikatör olarak tanıtan kişinin aslında dolandırıcı olduğu ortaya çıkınca tartışma yaşandı.

Google Haberlere Abone ol
Müge Anlı'da jigolo dolandırıcı tartışması

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te jigolo tartışması yaşandı. Programa başvuran Hülya hanım, TikTok'ta tanıştığı ve kendini fabrikatör olarak tanıtan bir adam tarafından 60 bin lira dolandırıldı. İddiaların odağındaki şahıs kendisini savunmak için canlı yayına bağlanınca olanlar oldu. Müge Anlı, adama "Siz jigolo musunuz, geceliğiniz 60 bin TL mi?" diye çıkıştı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine ilginç bir olay yaşandı. TikTok'ta tanıştığı kişiye 60 bin lirasını kaptıran Hülya hanım, Müge Anlı'dan yardım istedi. İddiaların odağındaki şahıs canlı yayına bağlanınca sinirler gerildi. Müge Anlı'nın sözleri ise dikkat çekti.

Müge Anlı, "Tanıştığı ilk gün adam 2 bin lira istemiş, Hülya Hanım da vermiş. Onun ardından da kredileri çekmiş. Sonra tabii harç bitti, yapı paydos" dedi.

Yaşadıklarının şokunu atlatamayan Hülya Hanım, "Benim 10 yaşında bir çocuğum var. Kredi çektim. Ben krediyi mi ödeyeyim, ev kirasını mı? Paramı geri istiyorum" dedi. Adamın evli olduğunu ve dolandırıldığını öğrendiğinde yaşadığı zor süreci anlatan Hülya Hanım, "24 saatte 1 öğün yemek yiyorum. O da iş yerinde verilen yemek. Oğlum, evde kuru ekmek yiyor." diyerek Müge Anlı'dan yardım istedi.

STÜDYODA TANSİYON YÜKSELDİ

İddiaların odağındaki isim bir süre sonra canlı yayına bağlandı.

Dolandırıcı şahıs, Hülya Hanım'ın hangi amaçla para verdiğini anlatmadığını söyledi. Bunun üzerine Müge Anlı, "Sen anlat hangi amaçla para verdi?" diye sorunca olanlar oldu. Stüdyo bir anda gerildi.

Dolandırıcı olduğu iddia edilen adam şu ifadeleri kullandı:

 "Buluştuğumuzda bana 'Benim hayatımda ol, senin için ne istersen yapmaya hazırım'

MÜGE ANLI DAYANAMADI: SİZ JİGOLO MUSUNUZ?

Müge Anlı bu sözler üzerine dikkat çeken bir soru yöneltti:

"Pardon! Siz kendinizi meslek olarak nasıl tanıtıyorsunuz, hangi meslek grubu içerisindesiniz beyefendi?"

Adamın tekstil sektöründe çalıştığını söylemesinin ardından Müge Anlı dayanamayarak çıkıştı:

"Bu anlattığınızın tekstilcilik ile ilgisi yok. Siz jigolo musunuz? Beyfendi bu anlattığınız o. Jigololuk yapıyorsunuz tamam yani. Siz bu işi mi yapıyorsunuz? Anlattığınız o. Bunun karşılığında para aldığını söylüyorsan 'Ben bu işi yapıyorum' diyorsun. Vergini ödüyor musun diye de sorarım ben sana yani. Nereye, ne vergisi ödüyorsun sen? Yani, senin geceliği 60 bin lira mı?"

Dolandırıcı olduğu söylenen adamın jigolo olmadığını söylemesinin ardından kendini savunmaya devam etmesi sebebiyle sinirler iyice gerildi. Müge Anlı, Hülya Hanım'a en kısa sürede borcunu ödemesini söyledi.

Yorumlar