Müge Anlı kızı kim, kaç yaşında, nerede, ne yapıyor? Müge Anlı'nın torunu var mı?

Müge Anlı'nın kız kim, Müge Anlı'nın torunu var mı, adı nedir, ne zaman dünyaya geldi, ne iş yapıyor soruları ünlü sunucunun hayranları tarafından merakla soruluyor. İşte Müge Anlı'nın kızı hakkında merak edilen bilgilerden bazıları:

Google Haberlere Abone ol
Müge Anlı kızı kim, kaç yaşında, torunu var mı?

Müge Anlı kızı kimdir, kaç yaşında, evli mi, Müge Anlı'nın torunu var mı soruları merakla soruluyor. Anlı'nın kızı son günlerde merakla sorulan sorular arasında yer alıyor. Ünlü sunucuyu bilen tanıyan hayranları kızını da ara ara merak ediyor. 

MÜGE ANLI'NIN KIZI KİM, KAÇ YAŞINDA?

İşte Müge Anlı'nın kızı hakkında merak edilen bilgilerden bazıları: 

Müge Anlının kızı kim
Müge Anlı'nın kızı Lidya Akdağ

 

Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ'dır. Lidya, Müge Anlı ile Burhan Akdağ'ın evliliklerinden olma kızıdır. Lidya Akdağ, uzun bir süre kameralardan uzak tutulmuştu. Peki, Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ kimdir kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen detaylar

Müge Anlı'nın kızı Lidya Akdağ, biyografisi ile merak ediliyor. Türk televizyon sunucusu ve gazeteci Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı. Lisans eğitimi ardından Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaptı. 2007 yılında Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programının sunuculuğunu üstlendi. Bu programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Müge Anlı’ya beğeni toplayan programın ikinci sezonunda Pakize Suda eşlik etti. İlk başarısını bir magazin programıyla yakalaya Müge Anlı, uzun bir süredir kayıpları bulduğu, cinayetleri aydınlattığı programıyla tanınıyor. Müge Anlı’nın olaylara verdiği tepkiler sosyal medyaya da zaman zaman damga vuruyor.

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Çiftin 15 yıl süren evlilikleri 2008 yılında sona erdi. Müge Anlı'nın evliliğinden 2002 doğumlu Lidya Müge ismini verdiği bir kızı var. Müge Anlı’nın basından uzak tuttuğu kızı Lidya Müge Akdağ, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gönderdiği mektupla konuşulmuştu. Kızından gelen mektupla duygusal anlar yaşayan Müge Anlı, 'ben böyle bir çocuk yetiştirdiğim için rabbime şükrediyorum' açıklamasında bulunmuştu.

MÜGE ANLI'NIN TORUNU KİM

45 yaşındaki Müge Anlı'nın kızı Lidya Akdağ Tatlı Sert izleyicileri tarafından merak edilirken şimdi bir isim daha merak edilenler arasında. O da Müge Anlı'nın torunu.

Müge Anlı, annesinden 3 aylıkken ayrılan Ceylan Öztürk'ün annesini bulmak için harekete geçti. Ceylan Öztürk hiç görmediği annesinin bulunması için yaşadıklarını anlatırken, Anlı'nın "Ben de torunuma aynı şekilde davranıyorum, bu programdayken onu çok özlüyorum" sözleriyle ekran başındaki izleyicileri şaşırttı. Peki Müge Anlı kime torunum diyor?

Müge Anlı'nın torunu yok. Evinde beslediği evcil köpeği için "torunum" ifadesini kullanıyor.

 

Yorumlar