The Protector'ün tanıtımı yayınlandı

Netflix'in ilk Türk dizisi Muhafız'ın (The Protector) ilk tanıtım filmi yayınlandı. Başrolde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü var.

The Protector'ün tanıtımı yayınlandı
01 Ekim 2018 Pazartesi 18:01

Netflix'n ilk Türk dizisi Muhafız'ın tanıtım filmi yayınlandı. Bazı sahneleri beğeni almayan dizinin yayın tarihinin Ekim ayına kaldığı söyleniyor. Dizinin başrollerini Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü paylaşıyor.

 Çağatay Ulusoy'un başrolde yer aldığı Netflix'e çekilen dizi 'Hakan: Muhafız'ın ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

"Çağatay Ulusoy'un Netflix'e çekilen dizisinin bazı sahneleri beğenilmedi ve Eylül ayında ilk bölümünün yayınlanması beklenen dizinin yayın tarihi ertelendi"iddialarının hemen ardından cevap niteliğinde görüntüler Netflix tarafından yayınlandı.

Netflix "İstanbul'un son muhafızı burada. Hakan: Muhafız çok yakında sadece Netflix’te" diyerek ilk fragmanı yayınladı.

THE PROTECTOR KONUSU

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×