Popstar Aydan Mehmet Akif Alakurt'a ateş püskürdü

Popstar Aydan katıldığı televizyon programında, Mehmet Akif Alakurt'un Türk kadını ile ilgili yaptığı paylaşımı sert dille eleştirdi. Aydan, Alakurt'a adeta ateş püskürdü.

Popstar Aydan Mehmet Akif Alakurt'a ateş püskürdü
05 Mart 2019 Salı 14:01

Türkiye'nin Popstar yarışması ile adını duyduğu Popstar Aydan olarak akıllarda yer eden yarışmacı katıldığı televizyon programında, ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt'un sosyal medya hesabı üzerinden Türk Kadını ile ilgili söylediği sözlerine tepki gösterdi.

POPSTAR AYDAN: DÖVÜLMELİ

Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt sosyal medya hesabında Türk kadını ile ilgili:

Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan ve bende öyle düşünüyorum diyen. Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar bunu kulağınıza küpe edin) paylaşımında bulundu.

Popstar Aydan konuk olduğu 2. Sayfa programında bu sözlerinden dolayı Alakurt'u yerden yere vurdu.

Popstar Aydan - Mehmet Akif Alakurt

"HADDİNİ BİL SEN KİMSİN?"

Popstar Aydan, Mehmet Akif Alakurt hakkında canlı yayında şunları söyledi: "Adını bile anmak istemiyorum haddini bil! Sen kimsin de böyle bir cümle kullanabiliyorsun. Sen Türk kadınının tarihi destanına bak. İnsanın milliyetçi duyguları kabarıyor burada. Mevzu sadece ilişki yaşanmış, kazık yemiş. Kazığın ağa babasını ye inşallah yemediysen de. Öyle böyle yeme yani. Hatta sen yemediysen onu sana atarlar canım benim. Hem de öyle güzel atarlar da çıkartamazlar yani. Bence oyunculuğa falan geri dönecek. Türk kadınına böyle bir cümle kullanabiliyorsa. Türk kadını dediğin şeyin içine Türki kadınları sokarım sen dünyanın hiçbir yerine gidemezsin. Seni bir yerde alırlar."

"İHBAR EDİYORUM"

Alakurt'un gelen tepkiler üzerine annesi hakkında "Senin annen de bir Türk kadını diyenlere cevaben şunu söyleyeyim; Annem silahla araba kurşunlayacak kadar Türk kadınıdır" sözlerini duyan Aydan, çılgına dönerek sözlerine şöyle devam etti:"Bu bir ihbardır. İhbar ediyorum. Bence bunu savcılığında incelemesi lazım. Ayrıca psikolojik olarak da bunun incelenmesi lazım. Sen hasta mısın arkadaşım? Hastaysan git tedavi olur. Kim kimin arabasını nasıl kurşunluyor ya. Yaptığını sıvıyor.

"YAKIŞIKLILIĞINA KALIBINA TÜKÜREYİM"

17 senedir şu sektörün içindeyim magazinde birine laf edeyim şuraya geleyim gibi bir tarzım asla yoktur olamaz da. Bu adamın bunu yazdığı günden beri sinirden elim ayağım titriyor. Sen bu ülkede ekmek yedin. Sen o kadınlardan ekmek yedin. Sen şu an dünyanın neresinde bu kabadayılığı yapıp, eline bu telefonu alıp yazıyorsan o telefonunun parasını, şu an yaşadığın yerin parasını bu şartları sana sağlayanın yüzde 80'i Türk kadınıydı. Güya yakışıklı adamsın ya Türk kadını seni alkışladı. Seni yakışıklılığı da kalıbını da tüh yazıklar olsun. Allah seni nasıl biliyorsa ıslah etsin.

"SENİN AĞZINI BURNUNU KIRMAK LAZIM"

Sen benim anamı, kardeşimi, arkadaşımı, dostumu, tarih yazan kadınları nasıl bir kalemde böyle yazarsın. Problemin kimse git onunla hallet. Sana o kadar acıdım ki. Boksör Habib Müslümanlara laf ettiği için birini dövdü. Senin öyle ağzını burnunu kırmak lazım. Gerçekten bunu çok samimi söylüyorum."


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×