Gelinim Mutfakta 192. Bölüm: Kim kazandı, neler yaşandı? İzle

Gelinim Mutfakta 192. Bölüm: Kim kazandı, kim elendi, neler yaşandı... Gelinim mutfakta izleyicileri merak ediyor. Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu, hangi gelin kaç puan aldı? Bugün çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 192. Bölüm: Kim kazandı, neler yaşandı? İzle
11 Aralık 2018 Salı 14:49

Gelinim Mutfakta 192. Bölüm: Çeyrek altını kim kazandı, neler yaşandı... Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün kimin birinci olduğunu program severler merak ediyor. Gün sonunda çeyrek altını kim aldı. Bugün neler yaşandı. Yarışmaya yeni kimler katıldı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün çeyrek altını hangi gelin kazandı? Yarışmaya yeni katılan gelin ve kaynana kim? Bugün Gelinim Mutfakta yarışması yine dolu dizgin geçti. 39. haftasında olan Gelinim Mutfakta programına dün yeni gelin Rümeysa ve kaynana Nezehat katıldı. Cansu'nun Hatice'yi elemesi ile bu hafta programa yeni yarışmacı dahil oldu. Hatice'nin yerine Rümeysa geldi. 

192. bölümü yayınlanan program Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün gelinler 'Zeytinyağlı Yaprak Sarma' yaparak yarıştılar. Gelinler yapıp kaynanaların puanladığı yarışmada kaynanalar hangi gelinin yemeği yaptığını bilmeden puanlıyor. Gün sonunda kazanan çeyreğin sahibi oluyor, hafta sonu ise kazanan 5 altın bileziğin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta yarışması Fatih Ürek'in sunumu ile Hafta İçi Hergün İzleyici ile buluşuyor. Gelinlerin pişirip kaynanaların puan verdiği yarışma reyting rekorları kırıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 39. haftanın ikinci gününü de geride bıraktı. 39. haftanın ikinci gününde gelinler 'Zeytinyağlı Yaprak Sarma' yaparak yarıştılar.  Bugün  (11 Aralık Salı) günü çeyrek altını kazanan gelin 13 puanla dün yarışmaya yeni dahil olan Rümeysa oldu. 11 Aralık Salı günü gelinlerin puan durumları ise şöyle:

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Pazartesi Puanları

Cansu -> 8 puan

Elif -> 12 puan

Emel -> 10 puan

Rümeysa -> 13 puan

Günün birincisi 13 puanla yarışmaya dün yeni katılan Rümeysa oldu ve çeyrek altını almaya hak kazandı. 

11 Aralık Salı, 39. haftanın ikinci günü Rümeysa, çeyrek altını almaya hak kazandı. Rümeysa kaynanası Nezahat hanımla birlikte yarışmaya dün dahil olmuştu. Bugünün sonunda çeyrek altını alan gelin Rümeysa oldu. Rümeysa toplamda 13 puan alarak günün birincisi oldu ve çeyrek altını almaya hak kazandı. Günün sonuncusu ise dün çeyrek altını kazanan Cansu oldu. Cansu bugün sadece 8 puan alabildi.

Gelinim Mutfakta Saat Kaçta?

Gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı sevilen televizyon programı hafta içi hergün saat 12.15 de yayınlanıyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı programda gün sonunda kazanan gelin adayı çeyreği alıyor. Hafta sonunda ise hafta içi alınan puanlar toplanarak finalist belirleniyor ve talihli gelin tam 5 bileziğin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm İzle (192. Bölüm)

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında haftaiçi hergün yayınlanan program Gelinim Mutfakta'ya başvurmak için kanalın sitesindeki ilgili formun doldurulması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta başvuru formu nasıl doldurulur?

Resim ekleme bölümünden resminizi yükleyerek ve ilgili sitede aşağıda örneğini gördüğünüz kutucuklara sorulan sorulara doğru cevap vererek başvurma işlemini gerçekleştirilebiliyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×