Kuzey Yıldızı Ömer neden yok?

Kuzey Yıldızı Ömer karakterini canlandıran oyuncu dizinin son bölümlerinde yok. Bu durum seyircinin gözünden kaçmadı. Peki, Ömer neden yok?

Google Haberlere Abone ol

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Ömer neden yok sorusu dizinin dikkatli seyircisi tarafından dile getiriliyor. Ömer son iki - üç bölümdür dizide görünmüyor. Bu durum doğal olarak merak konusu oldu. Peki, Ömer neden yok? İşte detaylar:

Daha yirmi yaşında, bir deli aşıktır Ömer. Lise yıllarında âşık olduğu Feride’den bir gün bile vazgeçmemiştir. Ferideler’in Karadeniz’e dönmesiyle aşkları bin bir zorlukla sınanacak ve kazanan ne yazık ki aşıklar değil aşk olacaktır. Çünkü arsız bir kurşun bu iki aşığın bedenlerini birbirinden ayırsa da ruhlarının sonsuza kadar birlikte kalmasını sağlayacaktır. 

Ömer birkaç bölüm önce Feride'ye bir mektup bırakarak gitti. Bir daha da geri dönmedi. Ömer henüz diziden tam olarak ayrılmadı; ancak ne zaman geri döneceği ya da dönüp dönmeyeceği de kesin değil. 

Ömer'in mektup gönderdiği bölüm şöyle:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Ömer karakterini canlandıran oyuncu Özgün Karaman'dır. Özgün Karaman kimdir?

Özgün Karaman'ı Türkiye Baba Candır dizisindeki rolüyle hatırlıyor.

Özgün Karaman 15 Ocak 1988 yılında Kocaeli İzmit'te dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi -Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunudur.

Ayrıca 7 Sanat Akademide Kamera Önü ve Sahne Eğitimialmıştır. Televizyon ekranlarına ilk defa Çakıl Taşları Dizisinde Cenker karakteriyle çıkmıştır.

Özgür Karaman Baba Candır dizisinde evin işe yaramaz oğlu Emrecan karakterini canlandırıyordu.

 

Başarılı performansı ile bir çok reklam filmi televizyon dizisi ve tv programında oynamıştır.

Fiziksel özelliklerinden bazıları ise şöyledir; boyu 181 cm, 77 kilo, saç rengi kumral, göz rengi ise kahverengidir.

Dizi Ve Filmleri

Baba Candır

Mihrap Yerinde

Elde Var Hayat Sınav

Çakıl Taşları

Elde Var Hayat

 

Yorumlar