Kadir İnanır öldü mü, sağlık durumu nasıl son dakika gelişmesi var mı?

Kadir İnanır öldü mü, sağlık durumu nasıl son dakika gelişmesi var mı, beyin kanaması geçirdikten sonra hayranları tarafından merak edilen ünlü sanatçının ne durumda olduğu merak konusu oldu.

Google Haberlere Abone ol

Kadir İnanır öldü mü, sağlık durumu nasıl son dakika gelişmesi var mı, beyin kanaması geçirdikten sonra hayranları tarafından merak edilen Türk sinemasının efsane isimlerinden ünlü sanatçının ne durumda olduğu merak konusu oldu.

Kadir İnanır geçtiğimiz aylarda yaşadığı beyin kanaması sonrasında kaldırıldığı hastanede tedaviye alınmıştı. Hayranlarını üzen bu acı haberden uzun süre sonra iyi haber gelmişti. 

Kadir İnanır'ın yaşadığı beyin kanamasında durumu iyiye gidiyordu. Ancak son günlerde Kadir İnanır'ın öldüğüne yönelik sosyal medya üzerinden bazı söylentiler yayılmaya başlayınca hayranları tekrar üzgün üzgün durumu sorgulamaya başladı. 

Kadir İnanır öldü mü, sağlık durumu nasıl?
Kadir İnanır'ın son hali

 

Peki, Kadir İnanır öldü mü, sağlık durumu nasıl?

Kadir İnanır'ın öldüğüne yönelik söylentiler aslında bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandı. Geçen hafta ünlü sanatçının ablası hayatını kaybetti.

Magazin dünyasının haberleri veriş şekli ise biraz olayı yanlış anlaşılmaya müsait hale getirdi. 

Bazı haber sitelerinin sırf tık almak için, "Kadir İnanır'dan acı haber" şeklinde manşetler atması ister istemez durumu bu hale getirdi. 

20 Kasım tarihinde Muğla’nın Ortaca ilçesinde aniden rahatsızlanan Yeşilçam'ın usta oyuncularından Kadir İnanır, Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Beyin damarına pıhtı attığı tespit edilen İnanır, aniden beyin kanaması geçirmesi sonucu acil ameliyat edilmişti.

Başarılı geçen operasyonun ardından yeniden yoğun bakımda gözetim altına alınan İnanır, değerlerinin normale dönmesiyle birlikte nöroloji servisinde özel odaya alınmıştı.

22 gün gözetim altına tutulan usta oyuncu, öğle saatlerinde taburcu edilmişti. Sevenlerine mesaj vererek hastaneden ayrılacağı duyurulan Kadir İnanır, pandemi tedbirleri göz önünde bulundurularak açıklama yapmadan saat 14.30'da hastaneden ayrılmıştı.

Kadir İnanır öldü mü, sağlık durumu nasıl?
Kadir İnanır

 

İnanır, geçtiğimiz günlerde ise son halini Instagram'dan paylaşarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Büyük barış mutlaka... Cennetin başköşesi ülkemizin, her karış toprağında mutluluğu yakalamak için ellerimizi birleştirip; büyük barışı gerçekleştireceğiz. İşte o zaman tam bağımsız Türkiye olacağız. Başka hiçbir çaremiz yoktur."

Ünlü aktör Kadir İnanır, pıhtı atması nedeniyle 2018 yılında yoğun bakıma alınmıştı. Pıhtının beyin damarı tıkanıklığına sebep olduğunun anlaşılmasının ardından ameliyata alınan Kadir İnanır, tedavisinin ardından hayati tehlikeyi atlatmıştı. Şubat 2012'de bel fıtığı ameliyatı olan İnanır, ardından akciğerlerinde görülen bir tümör nedeniyle bir operasyon daha geçirmişti.

İnanır'ın son hali ise görenleri şaşırttı. 22 gün gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edilen ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde son halini Instagram'dan paylaştı.

Geçirdiği beyin damar hastalığı sonrası zor bir süreçten geçen usta isim Kadir İnanır'ın keyifsiz halleri dikkat çekti. Kadir İnanır'ın mutsuz hallerinin yanı sıra uzamış sakalları da dikkatlerden kaçmadı.

İnanır, önceki gün sevgilisi oyuncu Jülide Kural ile Etiler'de bir mekana giriş yaparken görüntülenmişti. Yürümekte zorlandığı görülen ve keyifsiz hali dikkat çeken İnanır'ın yardımına ise sevgilisi Jülide Kural koşmuştu.


 

Yorumlar