İşte Nani'nin maliyeti!

Fenerbahçe yıldız transferine kavuştu kavuşmasına ancak Luis Nani'ye ödenecek ücret, el yakacak. Sarı-lacivertlilerin Manchester United'dan renklerine bağladığı 28 yaşındaki Portekizli yıldız, dün akşam saatlerinde İstanbul'a inerken sözleşmesindeki detayları da belli olmaya başladı.

Google Haberlere Abone ol
Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenecek taraftara açık bir törenle yarın 3 yıllık sözleşmeye imza atacak olan Nani, kazanacağı ücretin yanında alacağı primlerle de cebini dolduracak. Fenerbahçe Nani'ye 3 yıllık imza attıracak ve her yıl 3.5 milyon Euro net ücret ödeyecek. Nani'nin en az 45 dakika oynadığı her maç için de garanti 20 bin Euro ödeme yapılacak. Sarı lacivertliler, ayrıca Şampiyonlar Ligi'ne kalınması durumunda Nani'ye 100 bin Euro prim, gruptan çıkılması durumunda da ayrıca 100 bin Euro'luk ödeme yapacak. 

Nani'ye imza parası olarak da 1.5 milyon Euro ödeneceği belirtildi. Sarı-lacivertli formayı giyeceği her yıl için 3.5 milyon Euro 45 dakika oynadığı her karşılaşma için 20 bin Euro Şampiyonlar Ligi'ne kalınması halinde 100 bin Euro Devler Ligi'nde gruptan çıkılırsa ekstra 100 bin Euro Ve imza parası olarak da 1.5 milyon Euro

Sabah

Yorumlar