Hepsiburada'dan mobilya montajı hizmeti

Hepsiburada, mobilya alımı yapan müşterileri için ülke genelinde montaj hizmetini başlattı.

Google Haberlere Abone ol
Hepsiburada'dan mobilya montajı hizmeti

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin Hepsiburada’sı, mobilya alımı yapan müşterileri için ülke genelinde montaj hizmetini başlattı.

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, müşterilerinin tüm mobilya alışverişleri için Türkiye genelinde geçerli mobilya montaj hizmetini başlattığını duyurdu.

Hepsiburada’nın mobilya montaj hizmeti kapsamında, müşteriler Hepsiburada’dan aldıkları mobilyaların kurulumu için uzman montaj ekibinden hızlıca randevu alabiliyor.

Böylece yeni mobilyalarının kurulumunu güvenli ve zahmetsiz bir şekilde yaptırabiliyor.

Profesyonel montaj ekibi, Hepsiburada müşterilerinin istediği gün ve saatte adrese giderek kurulumu sorunsuzca tamamlıyor.

Hepsiburada’nın yeni hayata geçirdiği montaj hizmetinden, Hepsiburada üzerinden mobilya siparişi veren tüm müşteriler, belirlenen montaj ücreti dahilinde faydalanabiliyor.

Yeni uygulama ile siparişlerini verdikten sonra montaj randevusu alabilecekleri telefon numarası, müşterilere bir SMS ile iletiliyor.

Müşteriler mobilyalarını teslim aldıktan sonra, SMS ile gelen numarayı arayarak montaj ekibi ile direkt görüşüyor ve randevu alıyor.

Randevu saatinde dakik bir şekilde kuruluma gelen montaj ekipleri de kurulumu gerçekleştiriyor.

Yeni başlatılan mobilya montaj hizmetinin detaylarına https://www.hepsiburada.com/staticPage/12413 adresinden kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Yorumlar