Güldür Güldür'de bir oyuncu gitti, 3 oyuncu geldi

Güldür Güldür Show programının demirbaş isimlerinden Onur Buldu ayrıldı. Onun yerine ise 3 yeni isim kadroya dahil edildi.

Google Haberlere Abone ol
Güldür Güldür'de bir oyuncu gitti, 3 oyuncu geldi

Güldür Güldür Show eğlence programının ana kadrosunda yer alan Onur Buldu ekipten ayrıldı. Onur'un ayrılması hem hayranları hem de ekipte derin bir boşluğa neden oldu. Güldür Güldür Show Onur'un boşluğunu doldurabilmek için 3 yeni oyuncu ile anlaştı. Gelen oyuncuların yine BKM oyuncuları olması ise dikkat çekti.

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show'da Onur Buldu'nun ayrılığı şok etkisi yaratmıştı. Yapım, Buldu'nun yerini doldurmak adına kısa süre içerisinde Erdem Yener, Hasibe Eren ve Gürhan Altundaşar gibi çok ünlü 3 oyuncuyu kadroya kattı.

Onur Buldu'nun hayranlarının sosyal medyada gündeme getirdiği iddiaya göre ünlü oyuncu, yeni bir yapımda yer alması nedeniyle projeye veda etti. Buldu'nun ayrılığının ardından ciddi bir kan kaybetmesi beklenen Güldür Güldür Show'a 3 taze kan geldi.

Güldür Güldür Show'un resmi hesabından yapılan açıklama göre Erdem Yener, Hasibe Eren ve Gürhan Altundaşar'ın 10. sezonda Güldür Güldür kadrosunda yer alacağı belirtildi.

Güldür Güldür'de bir oyuncu gitti, 3 oyuncu geldi
Güldür Güldür'de bir oyuncu gitti, 3 oyuncu geldi

 

Komedi programının sayfasından yapılan açıklamada şöyle denildi: "Güldür Güldür Show olarak 10. sezonumuzda yine sürprizlerle karşınızda olacağız. Hoş geldiniz Erdem Yener, Hasibe Eren, Gürhan Altundaşar!"

Diğer yandan Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de yeni bir yapıma başlayacağı iddia edilen Onur Buldu hakkında hala resmi bir açıklama gelmemesi izleyicilerin aklında soru işareti oluşturmaya devam ediyor.

Yorumlar