Yaralı Kuşlar 10 Haziran 2019 canlı izle

Yaralı Kuşlar hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yaralı Kuşlar 10 Haziran 2019 Pazartesi günü izlemek isteyenler için saat 16:00'da ekranlara geldi. Yaralı Kuşlar son bölümde Ömer'in ortaya çıkması Levent'i gitme kararından vazgeçirdi.Ulviye Hanım Ömer'in üzülmesini engellemek için onu teselli edip masal perilerinden bahseder. Ömer'in Levent'i çok sevmesi bir nebzede olsun üzüntülerinden onu uzaklaştıracak mıdır? Levent gitme kararından sonunda Ömer için vazgeçer. Meryem ise Ömer'in üzüntüsü ile ne yapacağını bilmez haldedir. Kardeşini bir an önce yanına almak ister. Yaralı Kuşlar izleyicisi tarafından merak ediliyor. Yaralı Kuşlar canlı yayında

Yaralı Kuşlar 10 Haziran 2019 canlı izle
10 Haziran 2019 Pazartesi 15:00

Yaralı Kuşlar izleyicileri için 10 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 16:00'da ekranlara geldi. Ömer Levent'i gitmekten vazgeçirir. Yaralı Kuşlar izleyicisi merakla yeni bölümü bekliyor. 

Ömer'in yaşadığı üzüntüler o yaştaki bir çocuk için artık ağır gelmeye başlamıştır. Meryem kardeşini alamamanın çaresizliği içinde perişan olur. Diğer taraftan Ulviye Hanım oğlunun gitmemesi için Ömer'in onu ne kadar sevdiğini ve ablasının yerine Levent'in elini tuttuğunu söyleyerek Levent'i kararından vazgeçirmeye çalışır. 

Öte taraftan Meryem Ömer'in üzüntüsü ile baygınlık geçirir. Ömer ise ablasının onu istemediği için onu bıraktığını düşünür. Yaralı Kuşlar son bölüm izleyicisi abla ve kardeşin üzüntüsüne tanıklık etti.

YARALI KUŞLAR 10 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ CANLI İZLE


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×