Bahçeli'den 'Yeni darbe girişimi' iddialarına ilk yorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin İzmir'deki toplantısında yaptığı konuşmada, İçişleri Bakanı Soylu'nun 'Yeni bir darbe planları var' sözlerini değerlendirdi. Bahçeli, "Türkiye yeni bir işgal girişime maruz kalırsa bu defa hiç bir suçlu ve hain sağ kalmayacaktır. Vatanımıza göz koyanların gözünü oyarız" ifadesini kullandı.

Bahçeli'den 'Yeni darbe girişimi' iddialarına ilk yorum
10 Haziran 2018 Pazar 17:50

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin İzmir'deki istişare toplantısında konuşuyor.

Bahçeli, Süleyman Soylu'nun 'Yeni bir darbe planları var' cümlesini değerlendirerek şunları söyledi:

"Türkiye yeni bir işgal girişime maruz kalırsa bu defa hiç bir suçlu ve hain sağ kalmayacaktır. Vatanımıza göz koyanların gözünü oyarız. Bağımsızlığımıza leke sürenleri değil denize dökmek alayını cehenneme kadar kovalarız.

"MHP devletin yanındadır"

Türk milleti, kahramanlığına kahramanlık ekleyecek günleri bekliyor. Teröristlerin kökü kuruyuncaya kadar terörle mücadele devam edecek. MHP de devletin yanındadır.

"Yunanistan dedelerini unutmasın"

Yunanistan bizim tanıtım filmimizden rahatsız olmuş. Kıbrıs, Türkiye'nin gösterildiği için. Ne yapacaktık? Buradan onlara bir kez daha sesleniyorum; Kıbrıs Türk'tür Türk kalacaktır. Buradan onları uyarıyorum, dedelerinin denizin dibinde can çekiştiği günleri unutmasınlar. Bunu bir kez daha yapacak irade bugün de Türkiye'de vardır.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
KONYA - 2 ay önce
Sayın Bahçeli Devletimize sahip çık Cumhurbaşkanımız çok yalnız.Bakanların çoğu onlardan.Kurtlar vadisi pusu iyi izleyin bu gerçek ters algı .Karahanlısı cumhurbaşkanı polat alemdar karakteri cia yetkilsi başbakan ve ekibi gerçek onu dikkatli izlesinler.Özellikle Davutoğlu ve hükümeti olanı. Çünkü kurulan iki hükümet var cianın kurduğu.
Avatar
ihsan - 2 ay önce
bahçeli biz sokaklara çıkmaya karşı koymaya hazırız
Avatar
HAKAN - 2 ay önce
ADAMIN DİBİSİN DEVLET ADAMI, BİLGE LİDER DEVLET BAHÇELİ..