Gazetelerin bugünkü manşetleri: 21 Eylül 2020 günün gazete manşetleri

Gazeteler ve gazete manşetleri; Gazetelerin 21 Eylül 2020 Pazartesi günü çıkan manşetlerinde hangi haberler var, hangi gazete hangi konuyu öne çıkardı. Sözcü, Yeni Şafak, Cumhuriyet ve Karar gazetelerinin manşetlerinde hangi haberler vardı? İşte günün gazete manşetleri

Google Haberlere Abone ol

Gazeteler, 21 Eylül 2020 Pazartesi günü yayınlanan gazetelerin manşetlerinde hangi konular öne çıktı, hangi gazete hangi konuyu manşetine taşıdı? Gazetelerin bugünkü manşetlerinde neler vardı? Sözcü gazetesi manşetinde ne vardı? Yeni Şafak hangi manşetle çıktı? Türkiye'de 21 Eylül Pazartesi günü yayınlanan gazetelerin öne çıkardığı haberler ve başlıklar belli oldu. Akşam, Sözcü, Star, Karar, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin bugünkü manşetlerinde neler var? İşte detaylar:

Akşam gazetesi bugünkü manşetini koronavirüs için ilaç üreten firmalarla yaptığı özel röportajına ayırdı. Yerli korona ilacını üreten Atabay İlaç'ın patronları Zeynep-Doğan Taşkent çifti konuyla ilgili Akşam gazetesine özel demeç verdi. Çiftin, sırada SMA hastaları için gerekli olan hayati önemdeki ilaçların olduğunu söylediği de haberde yer aldı.

Sözcü gazetesi ise bugünkü manşetinde, "Yunan tahrikini tam 7 yıldır yazıyoruz, şimdi uyandılar" başlığını kullandı. Gazete "18 adamızı ve bir kayalığımızı göz göre göre işgal ettiler" şeklinde bir iddiada bulundu.

Yeni Şafak gazetesi ise bugünkü manşetinde, "PKK, FETÖ'ye çalışmış" başlığıyla çıktı.

Gazete manşet haberinde 15 Temmuz darbe girişimine giden süreçte terör örgütü PKK'nın da eylemleriyle FETÖ'ye destek verdiğini savundu.

18 EYLÜL 2020 GAZETE MANŞETLERİ

Akşam Gazetesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Değerlere bağlı demokrasi" ifadesini bugün manşetine çıkardı.

Sözcü gazetesi ise Anayasa Mahkemesi'nin Enis Berberoğlu hakkındaki kararını manşetine taşıdı.

Yeni Şafak gazetesi Kovid aşısının Kasım ayında yapılmaya başlanacağını manşetinden verdi.

BUGÜNKÜ MANŞETLERİN TÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL CUMA GAZETE MANŞETLERİ

 Akşam gazetesi bugünkü manşetini Türkiye ile Fransa arasında yaşanan Doğu Akdeniz gerilimine ayırdı. Gazete, Fransa Cumhurbaşkanı Macron için, "Kibirli ama aciz" başlığını attı.

Cumhuriyet gazetesi bugünkü manşetini, MİT sırlarını ifşa etmekten hapis cezası alan üç gazeteci için, "suçsuz, delilsiz 6 ay tutuklu kaldılar" şeklinde yanıltıcı bir başlık attı. Gazeteciler işledikleri suçun sabit olması nedeniyle hapis cezasına çarptırılarak tahliye edilmişti.

Türkiye gazetesi bugünkü manşetini eğitimi sezonuyla ilgili MEB tarafından yapılan çalışmalara ayırdı. Gazete, okulların 3 aşamalı bir plan kapsamında açılacağını yazdı.

Dünya gazetesi bugün "KGF'de yönetim hazineye geçti" başlığıyla çıktı.

Sözcü gazetesi "Vatandaşın 155 milyarına göz diktiler" şeklinde bir başlıkla çıktı. Gazete, bireysel emeklilik için toplanan paranın kredi yapılacağını ileri sürdü.

Yeni Şafak gazetesi bugün "Avrupa gazı bizden alacak" manşetiyle çıkarak Türkiye'nin Karadeniz'den çıkaracağı gazın önemini anlatan bir habere imza attı.

18 AĞUSTOS 2020 GAZETE MANŞETLERİ

Akşam gazetesi bugünkü manşetini Alman polisinin Türk gencine uyguladığı gözaltı şiddetine ayırdı. Gazete, "Alman vahşeti" başlığını attığı haberde, "Almanya'da polis, park tartışması yaşadığı Türk ailenin çocuğunu yere yatırdı, Flayd olayındaki gibi diziyle 10 dakika boyunca boynuna bastırıp gözaltına aldı" şeklinde yazdı.

Cumhuriyet gazetesi ise bugünkü manşetinde, "Bütçe Çöktü" iddiasıyla çıktı. Gazete, "İktidarın hedefi yedi ayda yalan oldu. Merkez'den aktarılan 40 milyar lira da kurtaramadı" şeklinde yazdı.

Karar gazetesi bugünkü manşetinde, "Sorumululuk vatandaşın" manşetiyle çıktı. Gazete, devlet teşviğiyle tatil beldelerine akın edilmesinin salgını arttırdığını savundu.

Sözcü gazetesi bugünkü manşetinde, "Tarikat şeyhinden skandal sözler" manşetiyle çıktı. Gazete Uşşaki şeyhi Nurullah'ın müritlerine, "Devletin kontrol mekanizmalarında olalım" dediğini ileri sürdü.

Yorumlar