Emanet son bölüm izle 128. Bölüm Full Tek Parça

Emanet dizisinin son bölümü ya da 128. Bölüm 3 Mart 2021 Çarşamba günü canlı izlemek için gerekli olan bilgileri sizler için derledik. Dizinin yeni bölümünde Yaman ile Seher inzivaya çekilirler. Çekildikleri yerde ise aralarındaki ilişki Selim nedeniyle tehlikeye giriyor.

Emanet son bölüm veya 128. Bölüm 3 Mart 2021 Çarşamba günü hayranlarının karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Yaman, Selim ismi nedeniyle küplere biniyor. Her şeyi bitirmeye karar veriyor. Çünkü duydukları karşısında hayatının şokunu yaşamış durumda. Ancak gerçek ise farklı olabilir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarından yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için alttaki linki takip edebilirsiniz.

Emanet son bölüm izle 127. Bölüm Full Tek Parça

EMANET 127. BÖLÜM FULL İZLE

EMANET 126. BÖLÜM FULL İZLE

Emanet son bölüm izle 125. Bölüm Full Tek Parça

Emanet son bölüm izle 125. Bölüm Full Tek Parça

Yeni hayatlarına alışmaya çalışan Yaman ile Seher yine beklemedikleri gelişmelerle karşı karşıya kalıyor. Yaman, Seher'e artık açılmanın zamanı geldiğini düşünerek açılmaya karar verir. Ancak başarabilecek mi göreceğiz.

EMANET 120. BÖLÜM FULL İZLE

EMANET 119. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA

EMANET 118. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Emanet 117. Bölüm'den kareler:

EMANET DİZİSİ OYUNCULARI

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay

Emanet Canlı İzle:

https://www.kanal7.com/canli-izle 

Emanet Son Bölüm Full Tek Parça İzle:

https://www.izle7.com/kanal7/izle-49161-emanet-dizisi-121-bolum-izle.html