Karayollarında durum

ANKARA (AA) - Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, İstanbul-Kocaeli yolunun 13-15. kilometrelerinde sanat yapıları...

Karayollarında durum
14 Mart 2018 Çarşamba 08:42

ANKARA (AA) - Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, İstanbul-Kocaeli yolunun 13-15. kilometrelerinde sanat yapıları çalışmaları nedeniyle her iki yönde sol şeritler trafiğe kapatıldı, ulaşıma diğer şeritlerden izin veriliyor. Göktürk-Hasdal kavşakları Hasdal istikametinde bir şerit trafiğe kapatılırken, ulaşım diğer iki şeritten gerçekleştiriliyor.

Alanya-Sarıveliler yolunun 0-8. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Didim ayrımı ile Milas yolunun 53-55. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanıyor.

Çorum-Alaca devlet yolunun 5-17. kilometrelerinde bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin yavaş seyretmeleri, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları önem taşıyor.

Silifke-Mersin yolunun Altınorfoz mevkisi 17. kilometredeki yapım çalışmaları nedeniyle sol taşıma trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım sağ taşımadan kontrollü veriliyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×