Araç sahiplerine BİM'den müjde - 25 Ocak Cuma Bim Aktüel

BİM 25 Ocak Aktüel Ürünler listesinde bu hafta otomobil sahiplerini ilgilendiren ürünler cazip fiyatlarla satışa sunulacak. BİM'de bu hafta araç içi kamera sadece 75 liraya satışa sunulacak. Öte yandan oto koltuk kılıfı takımı, paspas takımı da yine bu hafta BİM aktüel kataloğunda yer alıyor.

Araç sahiplerine BİM'den müjde - 25 Ocak Cuma Bim Aktüel
19 Ocak 2019 Cumartesi 17:45

BİM 25 Ocak Aktüel Ürünler listesinde araç sahiplerini sevindirecek ürünler yer alıyor.

Özellikle piyasa fiyatının çok çok altında oto aksesuarları 25 Ocak'tan itibaren BİM'de olacak. Peki nedir bu oto aksesuarlar?

BİM 25 Ocak Aktüel Ürünler listesinde yer alan araç içi ve dışı aksesuarlardan bazıları şunlar: Autware marka araç içi kamera. Ünlü markanın bu kamerası piyasa fiyatının çok çok altında BİM'de bu hafta 75 liraya satışa sunulacak. Yine Aynı markanın 75 liraya koltuk kılıfı, 75 liraya aynı markanın krikosunu da bu hafta Bim'de bulmak mümkün.

Ayrıca, Bim'de bu hafta kauçuk paspas seti 45 liraya, oto koltuk arkası elbise ceket askılığı 29,90 liraya, 72 ledli ışıldak Honetech marka 39,90 liraya da yine bu hafta araç sahipleri için satışa sunulacak.

bim 25 ocak 2019 aktuel urunler kataloğu

Öte yandan, araç içinde cep telefonlarını şarj etmeye yarayan şarj aleti 12,50 liraya, koltuklara tutturmak için tablet ve telefon tutturucusu da yine 28,90 liraya bu hafta Bim'de.

bim 25 ocak 2019 aktuel urunler kataloğu

Oto cam sileceği, Fakir marka radyatör antifirizi de yine bu hafta satışa sunulacak markalar arasında yer alıyor.

bim 25 ocak 2019 aktuel urunler kataloğu


BİM HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

Türkiye'nin dört bir yanında mağazaları bulunan Birleşik Mağazalar A.Ş. kimin?

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye'deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.), Türkiye'de indirim mağazacılığı yapan büyük bir market zinciridir. Mağaza sayısı ve yıllık ciro bakımından Türkiye'nin en büyük perakende kuruluşudur. Peki Türkiye de toplam 6012 mağazası bulunan BİM'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Latif Topbaş kimdir?

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2017 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye'de 6.074 (FİLE ile 6.118) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2017 yılında 53 yeni mağaza açarak 382 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2017 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır'da 50 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 265 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

MUSTAFA LATİF TOPBAŞ KİMDİR?

Mustafa Latif Topbaş 1944 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ahmet Afif Topbaş'ın kardeşidir. Evli ve 4 çocuk sahibi olan Mustafa Latif Topbaş'ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker'in torunu Ali Ülker ile evlidir. Mustafa Latif Topbaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile hiçbir akrabalık ilişkisi yoktur.

Mustafa Latif Topbaş, Bahariye Mensucat A.Ş. adında tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin ortakları ve yöneticilerinden biri olarak 1961 yılında iş hayatına başlamıştır. İlerleyen zamanlar da muhtelif sanayi ve ticaret şirketlerinde kurucu ve idareci olarak görev yapmıştır. Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu'nun 1994 yıllarında kurmuş oldukları BİM (Birleşik Marketler A.Ş)'in kurucu ortakları arasında Mustafa Latif Topbaş da yer almıştır. Burada İdare Meclisi Başkan Vekili olarak görev almıştır. 2005 yılından itibaren İdare Meclis Başkanlığı, 2010 yılından itibaren ise İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

1996 yılında, Mustafa Topbaş, Ülker ailesi ile ortak Ak Gıda‘yı kurdu. Mustafa Latif Topbaş'ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker'in torunu Ali Ülker ile evlidir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
levent - 10 ay önce
Detan Sinek Kovucu Elektrolit;9,90 ucuzmuş
Avatar
akın - 10 ay önce
bim fırsat ürünlerini kaçırmamak lazım.29 mayıs fırsatı kaçtı mı şimdi
Avatar
kadir - 10 ay önce
bim 1 haziran kataloğu yayınlandı mı acaba
Avatar
ahmed - 10 ay önce
Çay Makinesi gelsin
Avatar
uğur - 10 ay önce
Ultra Çamaşır Suyu Domestos 2+2 kg ne kadar
Avatar
fatma ozgur - 10 ay önce
fiyatlar iimiş.
Avatar
haklı - 7 ay önce
Adınız Haber Sitesi maksadınız haber ulaştırmak ama bakıyorum habercilikteki acizliğinizede!... haber dışında her şeyi yayınlıyorsunuz. Trafiğinizi artırmak için farklı yöenlimlere geçtiniz. sitenize fal, buçlar, rüya tabirleri, trafiğiniz az ise daha artormak için erotik pornografik içerik te ekleyinde habercilik adına tam hizmet edin.
Avatar
Elif zeybek - 4 ay önce
Lütüfen çok acil tost makinesi istiyorumu kasımda gertirimisini