Vuslat 7. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça

Vuslat 7. Bölüm 18 Şubat 2019 Pazartesi Saat 20.00 itibariyle hayranlarıyla buluştu. Vuslat son bölüm izleyenler Feride'nin işe alındığı Aziz'in yönetimindeki şirkette büyük başarılar göstermeye başlamasına rağmen başının dertten kurtulamadığına tanıklık edecek. Yaptığı işiyle Aziz'in hayranlığını daha da çekmeye başlıyor. İşin sırrının yüklü olduğu broş ise Aziz'in ceketinin cebinden düşüyor. İkisinin ortak sırrı olan broş bir kez daha ortaya çıkıyor. Öte yandan, Yalçın Komiser, Aziz'in peşini bırakmamaya kararlıdır. Aziz'in işlediği suçu üstlenen kişiyi serbest bırakıyor.

Vuslat 7. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça
21 Şubat 2019 Perşembe 20:00

Vuslat 7. Bölüm 18 Şubat 2019 Pazartesi Saat 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıktı. Feride, işe alındığı Aziz'in yönetimindeki şirkette büyük başarılar göstermeye başlıyor. Yaptığı işiyle Aziz'in hayranlığını daha da çekmeye başlıyor. İşin sırrının yüklü olduğu broş ise Aziz'in ceketinin cebinden düşüyor. Vuslat 7. Bölüm izleyenler, Aziz ile Feride'nin arasındaki büyük sır olan broşun bir kez daha ortaya çıktığına tanık olacak. Vuslat son bölüm izleyicileri Feride ile Aziz'in bu anlarda yaşadıklarından dolayı duygusal anlarlar yaşabilir. Feride bu anlara göz yaşları içinde tanıklık ediyor. Aziz ilk başlarda Feride'nin gözyaşlarına bir anlam veremiyor. Feride, Aziz'e broşu nereden ve nasıl bulduğunu sorar. Aziz ise gördüğü rüyayı hatırlar, kuyununun içindeyken broşun elinde belirdiği, bir anda kuyudan kurtulmak için bir ipe dönüştüğü rüyayı hatırlıyor. Sonrasında ise broşun kendisine verildiği anları, söylenen sözleri hatırlamaya başlar. Aziz, Feride'ye ısrarla "Bunun sahibi sen misin?" diye sorar. 

Aziz ve Korkmazer şirketinin başına açılan her türlü işin altından çıkan Kerem'e karşı Aziz bu kez harekete geçiyor. Polisin Aziz'i yeniden gözaltına almasından sonra bu kez çok sert kararlar alınıyor. Aziz, bütün şirket çalışanlarını toplayarak, şirketteki tasfiyeyi duyuruyor. Şirketten 10 kişiyi kovduğunu açıklıyor. 

Aziz, holdingdeki bütün yetkilerini Kerem'in de elinden aldığını açıklıyor.  Aziz'in bu hareketi Kerem'i çileden çıkarır. Kerem ilk bu siniriyle Aziz'e ilk kez fiziki olarak saldırmaya başlar. Aziz'den de karşılık alan Kerem, yediği yumrukların etkisiyle sersemliyor; ancak Aziz'e daha büyük düşmanlıkların haberini de veriyor.

VUSLAT 7. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Kerem'in üvey evlat olarak büyüdüğü ailede özellikle annesinden gördüğü muamele onu Aziz'e karşı her geçen gün daha da dolduruyor. Kerem ise, küçükken kuyuya düşerek hayatını kaybeden Fırat'ın isim benzerliğini taşıyan Feride'nin kardeşini ailenin hayatına sokarak ailenin unutulan acısını daha da arttırmaya çalışıyor. Vuslat son bölümde Kerem'in küçükken kuyuya düştüğü, birlikte kuyuya düştüğü Fırat'ın boğulduğu onun ise Aziz tarafından kurtarıldığı ortaya çıkıyor. Kerem ise Aziz'e, "Keşke o gün beni kurtarmasaydın. Annenle sürekli beni suçladınız" diyerek yaşadığı acıyı anlatmaya çalışıyor.

Kötülük timsali Kerem ile iyilik timsali Aziz'in mücadelesi son bölümde de amansız bir şekilde devam etti. Kerem, Fırat'ı kullanmak için kaldığı yerden devam ediyor. Ancak Aziz durumdan haberdar olarak Fırat'ı kurtarmaya karar veriyor. Feride ise işin aslını bilmediği için hala Kerem'den medet umarak Aziz'e karşı yardım talebinde bulunuyor. Aziz her geçen gün hayatının sırrına biraz daha yaklaşıyor. Feride'nin vesile kılınacağı bu sırlı yolda çeşitli sıkıntılar yaşansa da Aziz sonunda hidayete ereceği mekana teşrif ediyor. Sır dolu bir hayat hikayesinin anlatıldığı Vuslat dizisinde Türkiye'de ilk kez Satranc-ı Urefa'dan da söz ediliyor. Kadir Doğulu'nun başrolünde oynadığı dizi şimdiden TRT'nin iddialı yapımları arasında yer almaya başladı.

Vuslat, “İyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu”nun serüvenleri üzerine kurgulanarak, tüm karakterlerin insana ait hallerini İbn-i Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatıyor. Sır dolu bir hayat hikayesinin anlatıldığı Vuslat dizisinde Türkiye'de ilk kez Satranc-ı Urefa'dan da söz ediliyor. Kadir Doğulu'nun başrolünde oynadığı dizi şimdiden TRT'nin iddialı yapımları arasında yer almaya başladı. Dizinin ilk bölümünde Kadir Doğulu'nun canlandırdığı Aziz karakteri, zengin bir iş adamının şirket yöneticiliği yapan oğludur. Aziz, bir yandan şirketini yönetmeye çalışırken diğer yandan sorumsuzca hareket eden kardeşinin yaptıklarını düzeltmeye çalışır. Vuslat 1. Bölüm'de Aziz, kardeşi Kerem'in karıştığı kavgaya müdahale ederken 3 cinayet birden işlemek zorunda kalır. Aziz'in bu cinayetleri işlemesi onun sırlı yolculuğuna çıkmasına vesile olacak genç bir kız şahitlik eder. 

VUSLAT 6. BÖLÜM İZLE FULL HD - TEK PARÇA

Aziz, Kerem'in Fırat'ı kullanmak için kurduğu planları bozmaya başlıyor. Kerem'in teslimat için gönderdiği Fırat'ı Aziz engellemeye gidiyor. Ancak Feride, durumdan bihaber olduğu için Kerem'den yardım istiyor. 

VUSLAT 5. BÖLÜM İZLE FULL HD - TEK PARÇA

VUSLAT 4. BÖLÜM İZLE FULL HD - TEK PARÇA

Aziz, Kerem'in işlediği cinayet nedeniyle düştüğü nezarethaneden babasının girişimleri sonucu kurtulur ve gözaltından serbest bırakılır. Kerem ise, Feride'nin hırsızlık çetesinin bir üyesi olan kardeşi Fırat üzerinden yeni planlar kurmaya devam eder. Fırat lüks bir araba, bol bol para veren Kerem, onu kullanacağı güne hazırlıklar yapar. Kerem'in babası ise onun bu şekilde kazandığı parayı kabul etmez ve onu reddeder.  Kerem'in kurduğu oyunları kapsamında Feride'ye tekstil şirketinde işe sokması, sonrasında Aziz'e de bunu sürpriz şekilde açıklaması Aziz'i son derece rahatsız eder. 

Kerem'in bu küçük oyunları neredeyse Feride'nin hayatına mal oluyor. Aziz'in peşinde olan adamlar yanlışlıkla Feride'yi vuruyor. Feride hastaneye kaldırılırken, Aziz bunun bedelini Kerem'e tokat atarak ödetir.

Feride, kardeşinin kirli işlere bulaştığını bildiği için onu yakın takibe almaya başlar. Ancak sağlık sorunları peşini bırakmayacak. Feride'nin sağlık durumu eyni karşılaşmaları beraberinde getiriyor. 

Öte yandan Feride'nin ailesinin bir de iş yerinin yakılmasıyla ilgili başı dertte. Feride'nin annesi sahip oldukları iş yerini yakarak suçu mecnun Abdullah efendinin üzerine atmıştı. 

VUSLAT 3. BÖLÜM FULL HD İZLE

Aziz işlediği cinayetler nedeniyle gözaltına alındığı Emniyet Müdürlüğü'nden babasının girişimleriyle çıkar.

Ancak şirkete döndüğünde hiçbir şeyi eskisi bulamayacak.

Çünkü kardeşi Kerem, o içerideyken işleri iyice karmaşık hale getirmiş durumda.

VUSLAT 2. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

Vuslat 2. Bölüm'de Aziz işlediği cinayetler nedeniyle gözaltına alınır. Kardeşi Kerem ise Aziz içerideyken şirkette işleri iyice karıştırmaya başlar.

Vuslat 1. Bölüm 7 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 20.00'de yayınlandı. TRT1'in sevilen yapımları arasına yepyeni bir dizi giriyor. Kadir Doğulu'nun da rol alacağı Vuslat dizisi 1. Bölüm 7 Ocak 2019 Pazartesi ekrana geliyor.

Vuslat 1. Bölüm 7 Ocak 2019 Pazartesi saat 20.00'de TRT1 ekranlara geldi. Derin tasavvufi anlamlar barındırması beklenen Vuslat dizisinin çok konuşulması bekleniyor. Vuslat; girdiği aşk yolculuğunda halden hale girecek ve pek çok badire atlatacak olan Aziz’in dönüşüm serüvenini anlatacak. Almanya’da doğan ve 15 yaşında Türkiye’ye ailesi ile birlikte dönüş yapan Aziz karakterini canlandıracak olan Kadir Doğulu, rolü gereği otoriter, dikkatli, karizmatik, veliaht olarak aile şirketini yönetecek. 

Vuslat’ta “aşık” kavramının bedenlenmiş hali olacak olan Doğulu, Aziz’i şöyle anlatıyor: ‘Dizide öncelikle Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkansız aşkların hikayelerinden ilham alındı. Oynadığım karakter ise âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlıyor. Ancak bu aşk, Aziz konumundaki biri için birçok şeyden vazgeçmesini de gerektiriyor.”

VUSLAT 1. BÖLÜM FULL HD İZLE - İLK BÖLÜM

VUSLAT DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

VUSLAT DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yayınlandığı kanal: TRT 1

Yayınlandığı gün ve saat: Her Pazartesi 20.00

Vuslat dizisinin yapımcı şirketi: A23

Vuslat dizisi yönetmeni: Murat Onbul

KADİR DOĞULU ASLEN NERELİDİR, KAÇ YAŞINDADIR, EVLİ MİDİR?

Vuslat senaryosu: Betül Yağsağan

Vuslat dizisi başrol oyuncuları: Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür

Vuslat Dizisi oyuncuları: Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×