Can Çınar neden öldü, hastalığı neydi?

Prof. Dr. Can Çınar, Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Peki, Can Çınar neden öldü?

Google Haberlere Abone ol

Prof. Dr. Can Çınar 48 yaşında hayatını kaybederek sevenlerini ve yakınlarını üzdü. 

Çınar'ın cenaze töreni Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 

Peki, Can Çınar neden öldü, hastalığı var mıydı, neydi? 

Ünlü estetik Cerrahı Prof. Can Çınar lösemi hastalığı nedeniyle öldü.

48 yaşındaki Prof. Dr. Can Çınar estetik cerrahi alanında çok sayıda çalışmaya imza atmıştı.

Bir süredir lösemi nedeniyle tedavi gören Çınar, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen dün hayatını kaybetti. Ünlü cerrahın ölüm haberini alan aile yakınları ve meslektaşları büyük üzüntü yaşadı. Hayatını kaybeden Prof. Dr. Can Çınar için bugün Zincirlikuyu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene ünlü cerrahın ailesi ve meslektaşları katıldı. 

Sadece Türkiye'nin değil dünyanın da iyi bir cerrahı kaybettiğini belirten Prof. Dr. Mehmet Bayramiçli, "Can meslektaştan öte bizim için bir kardeşti. Kardeşim gibiydi. Yetenekli bir insan ve mükemmel bir cerrahtı. Söylenecek çok bir şey yok maalesef. Türk plastik cerrahi camiası ve bizim için büyük bir kayıp. Sadece bizim için değil dünya içinde bir kayıp" ifadelerini kullanarak üzüntüsünü dile getirdi. 

Zincirlikuyu Camii'nde kılınan namazın ardından Prof. Dr. Can Çınar'ın cenazesi Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'na defnedildi.

BİLAL ERDOĞAN'DAN ACI AMA GERÇEK TESPİTLER

 

Yorumlar