Bugün hangi diziler var Perşembe TV'de bugün ne var 24 Kasım 2022 Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı?

Bugün televizyon kanallarında hangi diziler, 24 Kasım 2022 Perşembe programlar veya yapımlar yayınlanacağı merak ediliyor. Kanal D, Star, Show TV, ATV, TRT 1, FOX TV ve benzeri kanallarda bugün yayınlanacak diziler merak konusu oldu. İşte bugünün yayın akışı: Mahkum bu akşam neden yok?

Google Haberlere Abone ol
Bugün hangi diziler var Perşembe TV'de tvde bugün?

Bugün hangi diziler var Perşembe TV'de bugün ne var 24 Kasım 2022 Perşembe günü Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı? Televizyon kanallarının bu akşamki yani 1 Ekim Cumartesi akşamki programlarında dizi var mı, varsa hangi dizi var? Türkiye'de yayın yapan ve Avrupa'daki gurbetçilerimiz tarafından yakından takip edilen Türk televizyon kanallarında yayınlanan diziler bütün dünyada ilgiyle takip ediliyor. Farklı zamanlarda farklı dillere çevrilerek ihraç edilen dizilere her geçen gün ilgi artıyor. Peki, bu sezon Türkiye'deki kanallarda hangi diziler var? İşte Bugün hangi diziler var perşembe TV'de bugün ne var 24 Kasım 2022 Perşembe günü Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı?

BUGÜN HANGİ DİZİLER VAR (24 KASIM 2022 PERŞEMBE TV YAYIN AKIŞI)

Türkiye'de dizi yayınlayan kanalların başında TRT 1, ATV, Show, Star, Fox TV, Kanal D, Tv8, Beyaz TV, Teve2, Kanal 7, TV360 geliyor. Peki, bu kanallarda bugün dizi var mı? Şimdi bir de ona bakalım: 

Televziyon ekranlarında bu akşam merakla beklenen ve en çok izlenen dizilerin başında "Camdaki Kız" eliyor. Onun yanında "Aldatmak", "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" dizileri de yine bu akşamın en iddialı dizileridir. Öyle ki bu akşam birbirinden iddialı diziler ekrana geliyor.

Başta TRT 1'e bir göz atalım. Bakalım bu akşam TRT 1'de ne var? 

TRT 1'de bu akşam "Dünya Kupası" nedeniyle dizi yayınlanmayacak. Bu nedenle "Balkan Ninnisi" bu akşam yayınlanmayacak. TRT 1'de Portekiz-Gana ve sonrasında ise Brezilya-Sırbistan maçı oynanacak.

İkinci olarak ise ATV'ye bakalım. ATV'de bugün dizi var mı, hangi dizi var?

ATV'de bu akşam başrolünde "Aldatmak" dizisinin yeni bölümü ekrana geliyor.

Kanal D'de ise bu akşam "Camdaki Kız" isimli dizinin yeni bölümü ekrana gelecek.

Show TV'de bu akşam, "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" dizisinin yeni bölümü yayınlanacak.

FOX TV'de bu akşam "Recep İvedik-2" filmi yayınlanacak.

Star TV'de bu akşam, "Bıçaklar Çekildi" isimli yabancı sinema filmi yayınlanacak.

Kanal 7'de bu akşam önce "Esaret" ardından "Emanet" ve daha sonra da "Sakarya Fırat" dizisi yayınlanacak.

En çok izlenen kanallar arasında yer alan TV8'de de bu akşam dizi yok; daha doğrusu bu sezon sadee bir dizi projesi hazırladı. Genelde dizi yerine MasterChef Türkiye yarışma porgramı yayınlanacak. 

Türkiye'de yayın yapan aktüel kanalların bu akşam yayın programları bu kadar. 

Camdaki Kız son bölüm yeni fragmanı:

Yorumlar