Camdaki Kız Nalan gerçekte kim, kimin gelini, hangi ünlü ailenin gelini, biliniyor mu?

Camdaki Kız Nalan gerçekte kim, kimin gelini, hangi ünlü ailenin gelini, kimin hayatını anlatıyor soruları bu enterasan diziyi izleyenlerin son günlerde en çok sorduğu sorulardan biri oluyor. Kanal D'de yeni başlayan dizi daha ilk bölümüyle ses getirmeye başladı. Bakalım sonu ne olacak.

Google Haberlere Abone ol
Camdaki Kız Nalan gerçekte kimin gelini?

Camdaki Kız Nalan gerçekte kim, kimin gelini, hangi ünlü ailenin gelini, biliniyor mu? gerçek hayatta yaşanan bir hikaye olduğuna göre anlattığı aile de gerçek hayatta yaşamış bir ailedir. Peki bu konuda bir bilgi veya veri elde var mı? İşte Camdaki Kız Nalan gerçekte kim, kimin gelini, hangi ünlü ailenin gelini, biliniyor mu? sorusunun cevabı:

Camdaki Kız Nalan gerçekte kim, Nalan gerçekte kimin gelini, hangi ünlü ailenin gelinidir
Nalan gerçekte kimin gelini, hangi ünlü ailenin gelinidir

 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde aynen romanda olduğu gibi Nalan karakterine de yer verilmiş. 

Dizi romanda olduğu gibi Nalan'ın karanlık dünyasını anlatıyor. Dizide Sedat isimli bir karaktere de yer verilmiş.

Ancak romanda Sedat karakteri ana karakter değil; ondan ziyade Nalan'ın ilerleyen yıllarda yani Sedat ile evlendikten sonraki hayatında tanışacağı ve aşık olacağı kişinin hikayesidir. 

Nalan, duyanların kulaklarına inanamayacağı bir hikayenin çocuğudur. Yani bu dünyaya gelişi bir facia neticesinde gerçekleşmiş.

Bu nedenle onun doğumu anneannesinin de psikolojisini bozmuş durumda. Nalan, karanlık geçmişi nedeniyle annesi sandığı anneannesi tarafından bir hapis hayatı yaşamaya mahkum edilmiş. Ancak yine de en iyi okullarda okutulmuş, iyi bir meslek sahibi olmuştur. 

Camdaki Kız Nalan gerçekte kim, Nalan gerçekte kimin gelini, hangi ünlü ailenin gelinidir
Nalan gerçekte hangi ünlü ailenin gelinidir?

 

Kapalı bir kutu içinde yaşayan Nalan, hayatının kısmetini ise ayaklarında buluyor. Kendi ayağına gelen kısmet ise çalıştığı iş yerinin patronunun oğlu oluyor. 

Nalan ile patronun oğlu evleniyorlar; ancak bir süre sonra Nalan, anneannesinden duyduğu gerçeklerle yıkılıyor. Hayatı alt üst oluyor. 

Sonrasında Nalan'ın evliliği de mahfoluyor. En azından gerçek hayat hikayesi bu şekildedir. 

Nalan, dizide ünlü bir iş adamının oğluyla evleniyor. 

İş adamı romanda Rafet Koroğlu olarak geçiyor. Ancak malumunuz romana uyarlanan gerçek bir hayat hikayesinde iş adamının gerçek adını vermek doğru olmazdı ve yazar da öyle yapmış. 

Romanda isimlendirilen karakterlerin gerçek hayatta yaşadığını ve gerçekte olduklarını biliyoruz; ancak gerçek isimlerinin ne olduğunu sadece Gülseren Budayıcıoğlu bilir. 

Dolayısıyla Camdaki Kız Nalan'ın gerçek hayatta kimin gelini olduğunu bilmemiz şimdilik imkansız. Aslında hiç bilmesek de daha iyi olur. Çünkü bu noktadan sonrası özel hayata giren bir konudur. 

Yorumlar

Nazli Nasılsınız 😊