Beko ve Arçelik'ten iPhone kampanyası - iPhone 8 - iPhone XR

Türkiye'nin en büyük iki beyaz eşya markası Beko ve Arçelik iPhone fiyatlarında büyük bir indirim kampanyası başlattı. Her iki marka da yüzde 30'a varan iPhone indirimine gitti. İki markanın sattığı iPhone XR markasının fiyatı 6 bin liradan 4 bin liraya kadar düştü.

Beko ve Arçelik'ten iPhone kampanyası - iPhone 8 - iPhone XR
08 Şubat 2019 Cuma 14:50

Hükümetin Enflasyon ile Mücadele Kampanyası kapsamında birçok büyük firma önemli adımlar attı. Büyük firmaların çoğu hükümetin ekonomiyi iyileştirmeye yardımcı olmak için attığı bu adıma destekleme kararı aldı. Kampanyayı destekleyen firmalardan ikisi de Beko ve Arçelik oldu. 

Türkiye'nin iki büyük eloktronik ve beyaz eşya markası, doların yükselmesiyle birlikte fiyatı da aşırı derecede yükselen iPhone marka telefonlarda büyük bir indirim kampanyası başladı. Her iki marka da 2 bin liradan fazla indirime gitti. 

Arçelik, iPhone meraklılarına 64 GB'lık iPhone 8'leri, 19-21 Ekim'de 2 bin 100 TL'lik indirimle 4 bin 399 TL'den satışa sunuyor. Arçelik'ten yapılan açıklamaya göre, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programına destek olan Arçelik'in iPhone ürününde indirime gideceği öğrenildi.
Arçelik, tavsiye edilen perakende satış fiyatı 6 bin 499 TL olan 64 GB'lık iPhone 8'leri, 19-21 Ekim'de 2 bin 100 TL'lik indirimle 4 bin 399 TL'den satışa çıkarıyor.

BİR iPhone indirim kampanyası da Beko'dan

Arçelik'ten sonra Beko'dan benzer bir adım geldi. Beko da iPhone severleri düşündü.

Beko markasından yapılan açıklamada iPhone'a indirim kampanyası şöyle duyuruldu: iPhone 8 64 GB hafta sonuna özel benzersiz fiyatıyla, 6 bin 499 lira yerine, 4 bin 399 liraya Beko mağazalarında. Son gün 21 Ekim 2018. 

iPhone XR modeliyle ilgili büyük merak

Öte yandan Apple'ın yeni ürünlerinden iPhone XR da akıllı telefon meraklıları tarafından yoğun ilgi görüyor. XR için Amerika Birleşik Devletleri'nde ön sipariş alınmaya başlandı.

Apple, daha renkli ve daha ucuz konseptiyle duyurduğu XR modeli için ön sipariş almaya başladığını açıkladı. Ön siparişler bugün itibarıyla alınıyor. Modelin, iPhone'un en çok satan ürünlerinden biri olması bekleniyor. XR modeli, iPhone XS ve iPhone XS Max ile benzer donanıma sahip olacak. Bu modellerle aynı yazılım ve çiplere sahip olacak olan XR, diğer modellerin aksine çift kamera yerine tek kameralı olacak.

iPhone XR'nin öne çıkan özelliği ise iPhone XS modelinden daha büyük bir pile sahip olması. Amerika Birleşik Devletleri'nde ön siparişe sunulan iPhone XR'nin 749 dolardan satışa çıkacağı açıklandı. XR modelinin 64, 128 ve 256 gb'lık seçenekleri bulunacak. Apple, iPhone XR modelinin 50 farklı ülkede satışa sunulacağını açıkladı.

Kaynak: Sonhaberler.com


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×