26 Şubat Reyting Sonuçları: Cuma gününün reyting birincisi kim oldu?

Reytinglerin 26 Şubat 2021 Cuma günkü sonuçları belli oldu. Peki, 26 Şubat Cuma günü hangi dizi birinci oldu? İşte detaylar:

Google Haberlere Abone ol

Payitaht, Kırmızı Oda, Son Yaz, Akıncı ve Ramo dizileri dün akşam kıyasıya bir mücadele ortaya koydu. Televizyon kanallarının 29 Ocak Cuma günkü yayın akışlarında en çok izlenen yapımları belli oldu. Peki, 26 Şubat 2021 Cuma reyting sonuçla nasıl oldu, hangi dizi zirveye oturdu?

26 Şubat Cuma akşamı Total'de en çok izlenen dizi Arka Sokaklar olurken; AB grubunda ise Kırmızı Oda birinci oldu.

İşte reyting sonuçları:

TOTAL

AB

ABC

İşte 12 Şubat Reyting Sonuçları:

 

GEÇEN HAFTA CUMA GÜNKÜ SONUÇLAR

Geçen hafta reyting kaybı yaşayan Kırmızı Oda dizisi bu hafta yeniden zirveye oturdu. Özellikle de Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Delikanlı Sadi karakteriyle diziye hareket gelince dizi bir kez daha en fazla izlenenler arasına girdi. 

İşte 5 Şubat 2021 Cuma günkü reyting sonuçları:

29 OCAK 2021 REYTİNG SONUÇLARI (GEÇEN HAFTA)

29 Cuma günü reyting birincisi AB'de Kırmızı Oda olurken, Total'de ise Arka Sokaklar oldu. İşte reyting sonuçları:

22 OCAK REYTİNG SONUÇLARI

Total'de Arka sokaklar ilk sırayı alırken; AB Grubu'nda ise Kırmızı Oda dizisi ilk sırada yer aldı. İşte 22 Ocak reyting sonuçları:

15 OCAK 2021 TARİHLİ REYTİNG SONUÇLARI

Dün en çok izlenen dizilerin başında Kırmızı Oda ile Arka Sokaklar dizileri geldi. 

İşte 15 Cuma reyting sonuçları:

1 Ocak Cuma günü en çok izlenen dizi Kırmızı Oda olurken, 

 

18 ARALIK 2020 SONUÇLARI

Dün akşam en çok izlenen yapım TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisi oldu. Hem AB hem de Total'de ilk sırada yer aldı. Dizi kategorisinde en çok izlenen bir diğer yapım ise Ramo oldu. 

İşte 18 Aralık reyting sonuçları:

16 EKİM 2020 CUMA REYTİNG SONUÇLARI

Total'de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda”, 2.sırada Kanal D'de ekrana gelen "Arka Sokaklar" dizisi, 3.sırada ise Fox TV’de yayınlanan “Çocukluk” dizisi yer aldı. AB'de ise 1.sırada “Kırmızı Oda”, 2.sırada “Kırmızı Oda" dizisinin özeti, 3.sırada “Çocukluk" dizisi yer aldı.

9 EKİM 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Ramo, Babil, Kırmızı Oda, Hercai, Payitaht Abdülhamid, Çocukluk ve Arka Sokaklar gibi birbirinden iddialı yapımların yarışı sonuçlandı. Televizyon kanallarının en iddialı dizileri Cuma akşamı seyircinin karşısına çıktı. Bütün kanalların en iddialı dizileri aynı anda seyircinin karşısına çıktı. Bu nedenle reyting yarışınını dün akşam nasıl geçtiği merakla bekleniyordu. 

Reyting yarışını birincisi dün akşam TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda” oldu. Yarışmanın ikincisi ise Kanal D'de ekrana gelen "Arka Sokaklar" dizisi oldu. 3.sırada ise Show TV’de yayınlanan “Ramo” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Kırmızı Oda”, 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3.sırada “Ramo" yer aldı.

Fox TV'de ilk kez izleyiciyle buluşan "Çocukluk" dizisi ise reyting yarışını Total'de 5., AB'de ise 4. olarak tamamladı.

TOTAL'DE SIRALAMA

8 EKİM 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Yorumlar